SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

B-tým: SK Úvaly "B" - SK Vyžlovka 0:2 (0:2)

Ve 12. kole okresního přeboru prohrálo B-mužstvo na domácím trávníku s Vyžlovkou 0:2.

SK Úvaly „B“    :   SK  Vyžlovka    0 : 2  ( 0 : 2 )
Branky hosté:  v 10“ a 34“minutě.

Sestava:   J. Berger  – H. Jůn, T. Daníček, M. Hanák, M. Felix - M. Hořínek, M. Šindelář, H. Kahuda, T. Lacina - K. Zradička ( 74“ J. Krajíček ), R. Majrych
Připraven byl:  J. Kostka

Zápas jak už bývá takřka pravidlem na podzim začal rychlou brankou hostů. V 10“min. přímý kop nacentroval do našeho vápna kapitán hostů Lang přesně na hlavu spoluhráče, který se odpoutal od H. Jůna a hlavičkou otevřel skóre! Jakoby teprve tímto gólem pro nás začal zápas. Z protiútoku mohl vyrovnat R. Majrych, ale jeho střela z voleje trefila nohu padajícího brankaře! Následovali na opačné straně dvě vyložené šance hostů, ale v obou případech chyby obránců napravil vynikajícími zákroky K. Berger ! Závěr rychlé desetiminutovky uzavřeli naši hráči. Nejprve tvrdě střílel M. Šindelář do brankaře a za pár vteřin střílel T. Lacina nad branku hostů… Ve 24“ min. jsme vyrovnali R. Majrychem, ale bohužel z offsidu…Hned z protiútoku se přes naší levou stranu probil útočník hostů až do vápna, ale ve vyložené šanci zklamal a K. Berger jeho střelu bravurně vyrazil! Ve 34“min. hosté vstřelili druhou branku. Ztracený míč vybojoval na brankové čáře útočník hostů v souboji s T. Daníčkem a přihrál přesně na nabíhajícího spoluhráče pro kterého nebyl problém prostřelit našeho brankaře. Za krátko ve 39“ jsme měli další vyloženou šanci my, ale po přihrávce K. Zradičky R. Majrych neproměnil… Za pár vteřin na to se uvolnil vpravo K. Zradička a po vniknutí do vápna hostů prudce vystřelil, ale brankař hostů míč vyrazil na roh…. Z něho již nic nebylo.

Druhý poločas byl o začátku v naší režii, vytvořili jsme si postupně územní převahu a přišlo několik standardních situací, které ale k ničemu nevedly. Mezi 46“ a 65“minutou jsme vyslali na branku Vyžlovky šest střel, střela M. Hořínka už mířila do sítě , ale za překonaného brankaře na brankové čáře zaskočil obětavý obránce hostů…Při sílícím tlaku zahrál hráč hostů ve vápně rukou, byla nařízena správně penalta. K míči se postavil M. Šindelář. Jeho střela pravačkou, ale minula pravou tyč branky…to běžela 65“minuta… Náš tlak ale přesto nepolevil. Opět přišlo několik standardních situací, ale obrana hostů pracovala v tomto bezchybně. Navíc jejich pomezní si svojí přehnanou „aktivitou“ve prospěch své obrany vysloužil nezájem hlavního rozhodčího, který raději posuzoval situace sám. V 74“min. za protesty a nadávky rozhodčímu byl vyloučen hráč hostů č.4. O vyloučení si „koledoval“ i kapitán Vyžlovky, ale jeho „výstupy“ směrem k rozhodčímu zůstali už nepotrestány. Závěrečnou část zápasu, přestože hosté hráli oslabeni zvládli bez újmy. Naše územní převaha již byla bez efektu A to ještě mohli hosté své vítězství potvrdit třetím gólem. V 86“min. do otevřené obrany dostal přihrávku do běhu útočník hostů, ale náš brankář vyběhl snad 30 m před branku a samostatnému nájezdu tak zabránil.

Pohledem trenéra P. Kostky: Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním hosté vstřelili dvě branky a neproměnili další 4–5 vyložených šancí. Ve druhém jsme my  měli výraznou převahu, ale nedokázali jsme proměnit ani jednu ze šancí a navíc ani penaltu…. Nebyly jsme horším mužstvem, ale Vyžlovka vstřelila dvě branky a proto vyhrála. Zápasu by slušel výsledek asi 4:6, ale všechny vyložené šance, kterých na obou stranách bylo dost výborně pochytali oba brankaři. Rozhodli dvě věci- proměnování šancí a celkově lepší herní projev Vyžlovky, který velmi dobře řídil jejich kapitán Lang.. Naše sestava nebyla ideální, řešil jsem několik problémů najednou a snad i proto hra nebyla úspěšná. Čtyři prohry za sebou nejsou dobrý, ale  stejně tak loňi jsme měli taky neúspěšnou šnůru dokonce šesti zápasů a zlomili jsme to. Já svým hráčům věřím, máme kvalitní mužstvo na to podzim zakončit výhrou!

SK Úvaly | 14.11.2011 5:25 | 1783x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 25.7.2021 14:30:49