SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

B-tým: Slavoj Velké Popovice - SK Úvaly 2:0 (1:0)

V 6. kole okresního přeboru prohrálo B-mužstvo ve Velkých Popovicích 2:0.

Velké Popovice  :   SK Úvaly „B“        2 : 0   ( 1 : 0 )

Branky domácí: ve 39“min. a v 79“min.

Sestava:  H. Hušbauer  - P. Matura, T. Daníček, M. Kaucký,  M. Felix ( 74“ J. Čermák ), M. Hořínek, H. Kahuda, H. Jůn ( 63“ M. Hanák ), P. Tesař, M. Šindelář ( 83“ K. Zradička ) , R. Majrych

V šestém kole jsme přijeli na hřiště Velkých Popovic, které doposud ztratili body pouze ve druhém kole v Měších a jinak 4× vyhráli. Pěkně připravené hřiště, slunečné počasí a počet diváků dávalo pěkný punc zápasu už na začátku.

První minuty patřili hned našim hráčům, kteří na domácí „vlétli“ a hned v prvních minutách třikrát přímo ohrozili střelami domácího brankaře, který výborně zasahoval. Velmi dobré střelena něj hned 2× vyslal M. Hořínek! Dál v 8“min. musel domácí brankař vyrážet na roh střelu H. Kahudy. První tzv. vyložená šance přišla ve 13“ minutě, když vysunutý R. Majrych obešel i stopera a střílel po zemi podél padajícího brankáře, ale míč těsně minul zadní tyč domácí branky!  Hned z následujícího útoku „vymotal“ dva obránce před vápnem H. Kahuda, uvolnil se a do jeho prudké střely do branky dal hlavu obránce před brankovou čarou… Vzápětí vracel míč na branku další střelou R. Majrych, ale ta šla už vedle branky! Tlak úvalských sílil, do třetím vyložené šance se dostal ve 23“ min.ve vápně M. Šindelář, ale míč špatně trefil a ten skončil lehce v náruči brankaře…. Z protiútoku poprvé trefili prostor branky domácí a hned to byla pravá tyč a odražený balon trefil do zad našeho brankáře a dál jsme míč „uklidili do autu…. Tím, ale skončil náš tlak a hra se pomalu , ale jistě vyrovnávala… Ve 29“ a ve 30“minutě měli blíž k brance domácí, ale nejprve je zastavil offside a podruhé střelu chytil H. Hušbauer. Ve 39“min. bohužel první branku v zápase vstřelil domácí hráč, který si dobře naskočil na rohový kop a i když si náš brankář na míč „šáhl“ ten skončil v síti u pravé tyče..1 : 0. Do konce poločasu už žádné větší ohrožení na obou stranách nebylo.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně a chtěli co nejdřív skóre otočit, šance přišli. Ve 48“ hned 2× zblízka zakončoval M. šindelář a domácí brankář reflexivně vyrážel na roh! Jenže z našich rohů nic nebylo. Stoper domácích velmi dobře rozdal práci a k zakončení nás nepouštěl. V 57“ opět velká šance a po kombinaci Hořínek – Kahuda – Šindelář, posledně jmenovaný střílel těsně vedle.. a v 62“min. asi možnost největší centr do vápna, kam si naběhl M. Kaucký a snad půl metru od brankové čáry neobsazen trefil letící míč stehnem a od něj šel míč nad branku… Po dvaceti minutách náš tlak polevil a domácí hru vyrovnali. V další části domácí dobře bránili před svým vápnem a my jsme se nemohli nijak prosadit, takže zůstalo u držení míče , na posledních 15 minut jsme změnili rozestavění na hru s třemi útočníky. Na hrot se vysunul M. Kaucký. Obležené vápno domácích, ale odolávalo. V 79“ domácí založili rychlý protiútok a v přečíslení 4 : 2 před naším vápnem nezaváhali a hráč domácích vstřelil druhou branku! 2 : 0. V závěrečné desetiminutovce se přes naší úpornou snahu skóre už nezměnilo a do vyložené šance se už ani jedno mužstvo nedostalo…


Pohledem trenéra P. Kostky:
Nedaří se nám, z prohry jsem pořádně naštvaný. Na vstřelení první branky v zápase jsme měli hned několik šancí a několik dobrých střel v prvních 20-ti minutách. V obraně jsme první větší chybu udělali  pár minut před půlí a hned jsme dostali gól. A ze standartky! V druhé půli nás domácí prakticky nepustili už do vápna a na pár vyjímek a dobře bránili. Naopak využili při naší převaze každou možnost k rychlému brejku a jedno z přečíslení využili k druhé brance. Když nevstřelíte ani jednu branku nemůžete myslet na úspěch. Připravíme se na příští zápas a chlapi musí dát do zápasu maximum, pak už to musí začít „padat“.

SK Úvaly | 3.10.2011 14:18 | 1747x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 27.7.2021 1:10:08