Ve druhém kole okresního přeboru remizovalo naše B-mužstvo v Pacově 1:1.

Sokol Pacov „A“    :   SK Úvaly „B“    1 : 1   ( 1 : 1 )
Branka:  43“min.   Martin Šindelář

Sestava:  H. Hušbauer  - P. Matura, H. Jůn, T. Daníček,  M. Felix, R. Časta (75. K. Zradička), P. Tesař, H. Kahuda, M. Hořínek, M. Šindelář a J. Krajíček (46. V. Růžička)

Připraven byl: T. Lacina.

Do zápasu jsme „vlétli“ naplno. Domácí hráči na střídačku se scházeli v průběhu prvního poločasu, takže neviděli naše  úvodní šance v první desetiminutovce. Zejména střela T. Daníčka po centru H. Kahudy na zadní tyči už ve druhé minutě volala po gólu! Překvapení přišlo v 10“min. domácí snasd byli poprvé v našem velkém vápně a ze svého rohu vytěžili hned gól! Náš obránce nestihl na přední tyči domácího kapitána a ten prudkou hlavičkou ze tří metru prostřelil našeho golmana! 1: 0. Následně pokračovala naše nátlaková hra. Měli jme viditelnou územní převahu, drželi jsme míč, kombinovali před vápnem soupeře, ale finální přihrávka nebo střely se nám vůbec nedařili. Před vápnem domácích jsme neudrželi míč a tak našemi standardkami byly jen rohy. Po jednom nich až ve 43“min. hlavou M. šindelář vyrovnal! 1 : 1. Brance předcházela chyba domácího brankaře Milana Sovy (roč.1962 ) (mj. kdysi Sparta Praha,a minulou sezonu Mochov), který neodhadl centr z rohu H. Kahudy. Tak jsme těsně před poločasem konečně dobili branku Pacova.

Druhý poločas začal opět naší snahou vstřelit další branku. Šancí přibylo, ale nedokázali jsme žádnou dotáhnout do konce. V 56“ ze 30-ti metrů vyzkoušel táhlou střelou pod břevno domácí hráč umění našeho brankaře a připomněl nám tak svoji branku z předchozího společného zápasu v červnu, kdy takto skóroval… V poslední čtvrthodině jsme hodně tlačili a do útočných akcí se zapojovali i naši obránci. Domácí využívali pouze rychlé protiútoky. Tady spoléhali na „kapitána rychlíka“ s č.8 , který nebyl k zastavení. Jeho vyložené šance jsme zastavili fauly ( jeden byl penaltový) nebo výborně zasahoval v naší brance T. Hušbauer… Zápas nakonec dospěl k remíze.

Pohledem trenéra P. Kostky:
Chtěli jsme vyhrát, nepovedlo se. Náš výkon nebyl tak výrazně dobrý, aby stačil na chytře hrající domácí hráče. Neproměnili jsme svoje šance na začátku zápasu a naopak už v 10 minutě dostali gól. Prakticky jsme si nedokázali poradit se zataženou obranou domácích, kteří bránili v 10-ti na své půlce a vyráželi do rychlých protiútoků, které zejména v poslední čtvrtině zápasu mohli být „smrtelné“. Naštěstí domácí kapitán svoje vyložené šance neproměnil. Celkově mě mrzí ztráta bodů, protože jsme byli fotbalovější, ale jako tým jsme to nedokázali tzv.prodat. Domácí hrající prakticky na jednoho útočníka byly v tomto hodně nebezpeční a naopak měli více zcela vyložených šancí. Tak snad spravedlivá remíza.

Tomáš Moravec | 8.9.2011 9:18 | 1319x přečteno