A-Tým: ze Štětí opět bez bodu - Štětí vs. SK "A" 1:0 (1:0)

logo-steti Bohužel ani v dalším zápase se nepodařilo prolomit prokletí posledních zápasů a vstřelit branku. Soupeři ze Štětí to po jednom delším míči vyšlo a tak odjíždíme opět s prázdnou což má bohužel vliv na propad divizní tabulkou a přímý kontakt s jejím spodkem. Již tuto středu máme možnost na reparát, neboť v rámci dohrávky hostíme od 17:00 přímého souseda v tabulce – Neratovice s panem trenérem Staňkem.

Více ZDE:

jak viděl utkání jeho aktér: Jedno velké zklamání. Byl to pro nás zápas, který jsme chtěli a také měli vyhrát. Štětí na tom nebylo fyzicky dobře, a tak volilo nakopávané míče, z nichž jeden slavil úspěch a po úniku za naší obranu se dostali domácí do vedení. I přes to, že jsme měli výraznou převahu v držení míče, jsme si nedokázali vytvořit stoprocentní šanci, a opět tak neskórovali. Pro další zápas s Neratovicemi je zde mnoho ke zlepšení, naší hru bychom si představovali jinak a ve středu uděláme maximum, abychom zvítězili.

Trenér: Pavel Novotný

jak to viděl náš soupeř:

SK Štětí – SK Úvaly 1:0 – (pol. 1:0)

Začalo se svižně a na obou stranách se střídal jeden nebezpečný okamžik zadruhým. Už ve 2. minutě jsme si oddechli, když asistent rozhodčího zastavil hráče soupeře v postavení mimo hru. Pohlednou kombinační akcí se představila trojice hráčů v domácích dresech Tichý, Belák a pohotově těsně vedle zakončoval Böhm, který nastoupil po 5 zápasové pauze z důvodu disciplinárního trestu. Na konci 8. minuty měli hosté výhodu volného přímého kopu a po hlavičce Jemelíka musel zasahovat Gabriel v brance. Trestný kop zahrávalo i naše mužstvo ve 14. minutě, ale Slanička přesné kopačky obuty neměl. Šlo to nad.  Z dálky to zkoušel hráč Úval Štěpánek,  ale měřidla seřízena také neměl. Branka padla ve 28. minutě. Po levé straně utekl Böhm a zkušeně pod padajícím brankářem dostal naše mužstvo do vedení. Byla to 1. branka našeho týmu v 2. polovině soutěže. Za další 2 minuty jsme se chystali slavit podruhé, ale dorážku Čámského zachraňoval na brankové čáře brankář Bébr. Dožadovali jsme se, že míč již přešel brankovou čáru, ale rozhodčí byl jiného názoru a nechal pokračovat ve hře. Ještě do poločasu si mužstva vytvořila po jedné vážnější situaci. Nejdříve se dožadoval penalty Jemelík po souboji s Tichým před naší brankou a na druhé straně zase pokus Böhma z těžkého úhlu pacifikoval brankář. Druhá kapitola zápasu začala slabou hlavičkou hostujícího Dudla a slabá byla i střela Hrdého z volného přímého kopu na branku Úval. Mnohem více to jiskřilo před brankou hostů po hodině hry. Zakončit hlavou po centru zprava, ale brankář byl u balónu o zlomek vteřiny dříve. Na hřišti se po mimo fotbalovém zranění na jaře poprvé objevil Šimral a s blížícím koncem nervozita na hřišti i v hledišti stoupala. Výsledek 1:0 sliboval dramatický konec. Střelu z velké dálky vyrážel Gabriel. Hosté zvyšovali úsilí a snahu o vyrovnání a zadní dvířka zůstávala nehlídána. Střídající Hromas v dobré střelecké pozici míč na dlouihou nohu idílně netrefil a ještě větší šanci zahodil Belák v 77. Minutě. 6 minut před koncesi hosté vypracovali největší příležitost k vyrovnání, Velký zával před naší svatyní, kdy už se zdálo, že míč skončí v síti, jsme nakonec zvládli a míč odkopli do bezpečí. V úplném konci postupoval sám na brankáře Belák, ale branka pro něj v tomto utkání byla zakletá. Místo pojistky, jsme  museli odvracet 3. minutovou v snahu hostů o vyrovnání v nastaveném čase. Výsledek 1:0 se nezměnil a první jarní výhra v nastaveném čae byla na světě. V v celkovém pořadí zůstáváme na 14. Místě, protože i naši nejbližší sousedé v tabulce bodovali. Spodek tabulky se ale začíná vyrovnávat a bude to ještě hodně zajímavé.

Další z jarních zápasů, ve kterých branky moc nepadají. Šancí jsme měli více než soupeř, který byl sice několikrát blízko na dostřel naší branky, ale tutovky zahazoval náš kolektiv. Mužstvo zaslouží za předvedený výkon pochvalu a gratulaci za vítězství. Teď jedeme v pátek 14. dubna na hřiště vedoucího Nymburka a proč by se zrovna na svátky velikonoční nemohlo konat fotbalové překvapení.

Branky: Böhm 1

Sestava:Gabriel-Tichý, Ransdorf, Vacek, Čámský-Kucler, Hrdý(62.Šimral), Slanička, Mencl(71.Hromas)-