SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

A-tým vítězné derby s Českým Brodem

SK Úvaly vs. Český Brod 1:0 (1:0)

Nedělní derby bylo na konec vítězné :). Nad velice silným mužstvem Českého Brodu se nám podařilo vyhrát 1:0 a potěšit srdce úvalských fandů, kterých se do sportovního areálu v Pařezině vypravilo v sychravém nedělním odpoledni přes 300 :) :). Děkujeme za návštěvu a snad se nám bude dařit i v příštích zápasech, aby jsme mohli zaútočit na čelo tabulky :) :) :) jk 

dekovacka-acko

Proroctví Karla Linharta se naplnilo

Úvaly – Jedenácté kolo fotbalové divizní skupiny B svedlo dohromady dva kluby, které od sebe dělí pouhých pár kilometrů. Sedmé Úvaly hostily souseda přes „pole" – čtvrtý Český Brod. Ten měl před úvodním hvizdem na svého soupeře k dobru čtyři body.

„Ten počet nic nemění na našem odhodlání, aby tři body zůstaly doma," netajili se se svým optimismem trenér Úval Pavel Novotný se svým asistentem Jaroslavem Kuchařem. „Přání je jedna věc, ta druhá pak fakt, že žádnou bodovou ztrátu tady nehodláme připustit," oponovali činovníci Českého Brodu. Od začátku byli, alespoň co se týká střel, aktivnější hosté. Jmenovitě se o to zasloužili Suk a Michálek. Na druhé straně odpověděl Vorlíček, aby Úvalské do vedení poslal povedenou hlavičkou Moudrý. Tu branku předpověděl dvě minuty předtím někdejší místopředseda Karel Linhart: „Co se nepovedlo Vorlíčkovi, napraví Moudrý!" Po přestávce hosté usilovali o vyrovnání. Proti koncentrované úvalské obraně to neměli vůbec snadné, protože ta pracovala spolehlivě v zóně i při osobních soubojích. Na druhé straně mohlo být hotovo, když v 71. minutě to byl opět Moudrý, jehož hlavičku obdivuhodným zákrokem zlikvidoval brankář Drápela. K němu se žádný spoluhráč nepřipojil a tak derby skončilo výhrou Úval 1:0.

„Domácí vyhráli zaslouženě, vypracovali si víc brankových příležitostí a jednu z nich dokázali zužitkovat," konstatoval po utkání trenér Českého Brodu Zdeněk Šmejkal. „Jsme rádi, že se náš předzápasový optimismus naplnil a že všechny body zůstaly doma," shodl se úvalský trenérský tandem.

Branka: 40. Moudrý. Rozhodčí: Kazda. ŽK: 1:1. Diváci: 275. Poločas: 1:0.
Úvaly: Marek – Hořínek, Moudrý, Štěpánek, Pechač – Franc (81. Andrle), Bozděch (80. Doležal), Skuhravý (90. Kuchař), Těžký – Dudla (82. Pour) – Vorlíček.
Český Brod: Drápela – Moravec, Balík, Dvořák, Smola – Suk (46. Walter), Stejskal, Medek, Machálek – Fikejz, Křelina (46. Skořepa).

(Mojmír Strachota st.)
Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/…0161023.html

SK Úvaly | 9.11.2016 14:33 | 778x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 25.7.2021 14:56:21