A-Tým: ve vichřici si jdeme pro 3 body Hrobce - SKÚ 1:3

Hrobce vs. SK Úvaly 1:3 – autobus jede i s fans nejprve do Roudnice nad Labem. Zde se však nehraje! Pažit je sice v perfektním stavu, ale hraje se nedaleko. Hrobce ve větrné loterii rychle prohrávají. Ve 2. minutě hlavou Pěnkava 0:1. V sedmé je rychle srovnáno. Ofsajdová past sklapne naprázdno – 1:1. 21.minuta Jemelík hlavou 1:2. Máme šancí na tři zápasy. Ve 46. Andrle 1:3. Andrle jde ještě 2× sám na kasu, ale další branky nepřidává. Bohužel ani nikdo další. Můžeme vyhrát výrazněji, ale v koncovce se prostě trápíme.

Report ze zápasu ZDE:

12.kolo, Divize – skupina B, Sobota 28.10. 2017 10:15
Sportovní klub Hrobce – SK Úvaly 1:3 (1:2)
Góly (asistence): 7. Vít Kala – 2. Jakub Pěnkava, 21. Zdeněk Jemelík, 46. Jakub Andrle