A-Tým: v deseti výhra na penalty. SK "A" vs. Neratovice 1:0 np

logo-neratovice-nahled V divizní dohrávce se v Pařezině představil pan trenér Staněk se svým týmem FK Neratovice-Býškovice a byl to boj dvou sousedů v tabulce, kterým se příliš nevydařil vstup do jarní části soutěže. Shodně oba dva mají po jedné výhře a oběma se výrazně přiblížil chvost tabulky. Hrálo se tedy o hodně, ve hře bylo, jak zní staré fotbalové klišé hned 6 bodů:-). Byl k vidění spíše boj – nežli oku lahodící fotbalové akce. Na všech aktérech byla znát křeč, která nás prozatím v zápasech svazuje. Vše bylo umocněno hodně přísným vyloučením našeho stopera Štěpánka. Celých 60. minut v deseti! Více ZDE:

Poklona před týmem jak se semknul a zabojoval. Soupeře pouštíme pouze do jediné vážnější šance, když v 90´trefuje břevno Neratovický útočník.
Na penalty je to přímo loterie, ale všichni naši střelci jsou 100% a hbitý brankář Bébr lapí hned první neratovický pokus a tak bereme bod navíc! Bod hodně důležitý.
Jakmile zklidníme naše horké mladé hlavy, věřím, že dokážeme potrápit kteréhokoli soupeře…

pohledem aktéra: podrobnosti připravujeme…

Tonda Panenka a jeho dloubák…
panenka-penalta
jak to viděl soupeř FK Neratovce- Býškovice
Komentář - Ani ve čtvrtém zápase po sobě jsme nedokázali skórovat a tak zápas skončil 0:0. Na pokutové kopy jsme prohráli, když hned první penaltu domácí golman Ďurindovi chytil a ostatní střelci se nemýlili. Přitom nám vše hrálo do karet. Po vyrovnané půlhodince, kdy si ani jedno mužstvo nevytvořilo gólovou šanci, jsme šli v 37 minutě do brejku Kozákem. Na půlící čáře si obhodil stopera Štěpánka, ten jej fauloval, byl vyloučen a nám se naskytla hodinová přesilovka. O dvě minuty později zahrával Ďurinda volný kop, našel ve vápně Regnera, který prodloužil míč hlavou do sítě, ale gól neplatil pro postavení mimo hru. Měli jsme sice optickou převahu, ale gólovou šanci jsme si do poločasu již nevypracovali.
   Celou druhou půli jsme do soupeře bušili ale zbrklostí nebo nepřesnými přihrávkami jsme dali domácím vyniknout v obraně. A když jsme obranu přehráli, stál v domácí brance pozorný Bébr, který pochytal všechny naše pokusy. V devadesáté minutě jej sice Moravec po rozehraném volném kopu bombou překonal, ale proti stálo břevno jeho branky. Pokutové kopy jsou loterie a druhý bod si připsalo domácí mužstvo.

Trenér Tomáš Staněk – „Dnešní zápas jsme podřídili defenzivní taktice. Chtěli jsme, aby Úvaly hrály do plných a my na brejky. Bylo to o bojovnosti a moc kvality ani z jedné strany utkání nepřineslo. Zápas ovlivnilo vyloučení domácího Štěpánka, po kterém se domácí zatáhli a čekali na brejky. Podle mě jsme dali po standardce regulérní gól, který nám ale nebyl uznán. V devadesáté jsme ještě trefili břevno. S nulou vzadu jsme spokojeni ale, na druhou stranu nám chybí lehkost dostat se do šance a proměnit ji. S plusovým bodem spokojenost a teď se musíme připravit na derby s Libiší, ve kterém věřím, že to zlomíme.“