A-Tým: Tatran porážíme 3:1 - série pokračuje...

SK Úvaly – TJ Tatran Rakovník 3:1 (2:0) – doma další výhra a posun v tabulce vzhůru. Série tak nekončí. Bez prohry jedeme právě 10 zápasů v řadě. Paráda. Viděl jsem pouze posledních 5 minut – neb starší přípravka právě vyhrála celkově svoji turnajovou skupinu, ale o tom až zítra:-). Zápas jsem neviděl a tak nebudu dělat žádné soudy… ale je vidět, že si to sedá. Přijde asi i krize ale bodů máma posbíráno dost…

Report ze zápasu ZDE:

SK Úvaly – TJ Tatran Rakovník 3:1 (2:0)

< 13.kolo, Divize – skupina B, Sobota 04.11. 2017 14:00 >
Góly (asistence): 39. Jakub Andrle, 43. Ondřej Vrabec, 61. Zdeněk Jemelík – 51. Adam Vrána
Počet diváků: 100 –
Úvaly
Filip Michálek – Jakub Moudrý – Radek Skuhravý 25., Jakub Pěnkava, Ondřej Vrabec, Radek Klouček (80. Lukáš Pour), Jakub Andrle (86. Lukáš Pechač), Michal Hořínek, Ladislav Květoň (86. Lukáš Pechač), Jan Jurek, Zdeněk Jemelík
Náhradníci: Lukáš Pechač, David Novotný, Václav Zvěřina, Martin Dudla, Michal Kotek, Lukáš Pour, Martin Vacek
Trenér: Petr Vrabec
Tatran Rakovník
Petr Kut – Jakub Bredler, Kamil Výborný (79. Denis Borsuc), Adam Vrána 50. – Jan Hynek (84. Miroslav Verner), Lukáš Stuchl, Tomáš Rothe (67. Tomáš Rossmann), Petr Kučera, Vladimír Hradecký (67. Tomáš Rossmann) – Daniel Vild, Dominik Dolák
Náhradníci: Radek Zach, Denis Borsuc, Miroslav Verner, Tomáš Rossmann, Kingsley Omovie
Trenér: Pavel Koutenský

Úvaly, – Střelecká impotence rakovnického Tatranu pokračuje. Ač si na hřišti Úval v rámci 13. kola divize B opět vypracoval několik vyložených šancí, gól vstřelil pouze Vrána. To domácí se trefili třikrát a uštědřili týmu od Šamotky už jedenáctou porážku v sezoně!

Ilustrační foto

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

„Opět se budu opakovat. I když naše hra není tak špatná, tak nedáváme šance. To, co si během zápasu vypracujeme jiný mančaft dokáže proměnit. Většinou inkasujeme jako první a už se nejsme schopni dostat do zápasu,“ uvedl příčiny další porážky, již jedenácté v podzimní části sezony, tatranský trenér Pavel Koutenský.

Tatranští měli proti domácím Úvalům navrch a brzy se mohli dostat do vedení. Po hezké kombinaci se na levé straně uvolnil Rothe, ale brankář Michálek jeho pokus zneškodnil. O chvíli později se gólman domácích zaskvěl při střele Vrány. V 28. minutě pak mířil Dolák těsně vedle tyče. Ve 30. minutě se dokonce hosté dočkali, když se po přihrávce Hynka trefil kapitán Kučera, ale branka nebyla uznána pro ofsajd.

„Podobně jako v minulých utkáních jsme si za prvních pětatřicet minut vytvořili tři stoprocentní šance a neproměnili ani jednu. Když už jsme branku dali, tak nebyla uznána pro údajný ofsajd. Poté uděláme dvě zbytečné chyby a během osmi minut dvakrát inkasujeme. Je to škoda, přitom první poločas nebyl z naší strany vůbec špatný,“ litoval Koutenský.

Po změně stran se Tatranští snažili o korekci, což se jim také podařilo, když střelu Hynka dorazil střelec posledních týdnů Adam Vrána. Po hodně hry ale Hradecký neuhlídal hlavičkujícího Jemelíka, který definitivně rozhodl. „Po třetím gólu už si to domácí pohlídali, šance sice byly na obou stranách, ale gól už nepadl. Děláme stále stejné chyby, v defenzivní části jsme strašně naivní, nedostupujeme protihráče. Úvaly daly ze třech šancí v první půli dva góly, my ani jeden, je to každý zápas stejné,“ posteskl si nad žalostnou koncovkou svého týmu tatranský kormidelník.

SK Úvaly – Tatran Rakovník 3:1. (2:0). Branky: 39. Andrle, 43. Vrabec, 61. Jemelík – 51. Vrána. Rozhodčí: Švagr. Diváků: 100. Tatran: Kut – Vild, Stuchl, Bredler, Výborný (79. Borsuc) – Hradecký (67. Rossmann), Hynek (84. Verner), Dolák, Rothe (67. Omovie) – Vrána, Kučera.

jsp | 15.11.2017 22:53 | 81x přečteno