Ve 29. kole Divize porazilo naše Áčko Krupku.

Sportovní klub Úvaly – TJ Krupka 2:0 (1:0)

Úvaly: Marek V. – Matějka (82. Benčič), Škoda, Řehák, Zaal – Němeček, Kraus, Bozděch, Barták (69.Špringr), Kadeřábek (88.Slánský) – Mančál (75.Krupička)

Krupka: Prokeš -  Ptáčník, Bačkovský, Valenta, Helísek – Fousek (80.Červeňák), Holly, Caitaml (85.Rouček), Chládek – Bičák, Bikár

Žluté karty: Zaal - Fousek, Bikár
Rozhodčí: Starý - Drábek, Šedivka
Diváků: 130

V posledním domácím zápase jsme hostili mužstvo TJ Krupky, jistého sestupujícího z naší skupiny, který si přijel zahrát otevřený, útočný fotbal  a tak pouhých 130 diváků vidělo poměrně zajímavé utkání, obzvláště na šance před Prokešovou brankou.

V prvním poločase byl vidět aktivní Kadeřábek, který ve 14´ postupoval zleva sám na  gólmana Prokeše, ale ten jeho střelu s přehledem lapil. Nutno říci, že obrana hostí byla velmi bohorovná a to po celý zápas. Ve 28´ ideálně našel Matějka pasem za obranu Kadeřábka, který prudkou střelou k tyči rozvlnil síť Prokešovy branky 1:0. Hostům nešla upřít snaha, poměrně slušně kombinovali, ale scházela jim lepší finální fáze. Výsledkem jejich aktivity byla  dělovka Valenty, se kterou si Marek bravurně poradil.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. V 50´ měl hostující útočník „loženku“ , ale z malého vápna přestřelil. O pět minut později si Bikár pohrál se třemi obránci  a připravil výbornou pozici pro Caitamla, ale ten trefil dobře postaveného Marka. Zbytek utkání se odehrál pod taktovkou Úval. V 65´domácí vtipně rozehráli standartní situaci z 25 m a Škodova dělovka vyprášila  dolní roh branky 2:0. V 73´ se Kadeřábek prokličkoval pokutovým územím , ale byl sražen a přesný hlavní arbitr nařídil pokutový kop. K němu se postavil domácí kapitán Matějka, který odehrál své poslední utkání v úvalském dresu, ale jeho slabší střelu Prokeš vystihnul ! Ke konci utkání měli šance ještě Kadeřábek a Špringr, ale své souboje s Prokešem prohráli.

S domácím dresem se loučil kapitán Tomáš Matějka, který strávil mnoho sezon v našem mužstvu a tak mu děkujeme za jeho služby a přejeme hodně štěstí  v jeho dalším působišti .

Tomáš Moravec | 10.6.2015 14:57 | 799x přečteno