A-tým: SK Úvaly - Slavoj Žatec 2:0 (1:0)

V dohrávce 28. kola Divize jsme porazili Žatec.

Z tisku – Žatecký deník (14.6.2013) – Žatec dostal gól dvakrát v posledních minutách

V dohrávce divize Slavoj prohrál s týmem Úval 0:2, o víkendu hraje s Lovosicemi.

Bez bodu se vrátili z hřiště Úval divizní fotbalisté Žatce. V dohrávce inkasovali dvakrát, ani jednou nedokázali odpovědět. Obě branky padly v úplných závěrech poločasů.

První gól padl až v samotném závěru první půle, v nastavení, kdy už se zdálo, že oba týmy půjdou do šaten na přestávku za stavu 0:0. Ale obrana Slavoje udělala první chybu a po rozehrání standardní situace se balon dostal za záda Aschenbrennera – 1:0.
Ve druhé půli měl Žatec několik slibných šancí, jeho fotbalisté ale byli nepřesní v zakončení. Branku se nepodařilo vstřelit ani Lesniakovi, ani Osumanovi. Také Aschenbrenner na druhé straně měl ale dost práce a několik příležitostí hráčů Úval zneškodnil. Krátký byl ale na pokus z 90. minuty duelu, kdy defenziva Žatce opět chybovala a na golmana Slavoje šli dva osamocení hráči domácích – 2:0.

Tomáš Moravec | 13.6.2013 7:34 | 836x přečteno