A-tým: SK Úvaly - SK Sokol Brozany 1:2 NP (0:1)

V dohrávaném utkání 20. kole Divize jsme prohráli s Brozany na domácím trávníku po penaltách.

20.kolo Divize B – 22.4.2015 - Sportovní klub Úvaly – SK Sokol Brozany 1:2 np (0:1)

Góly:  70. Špringr  - 12. Marič

Sestava Úvaly: Vacek – Zaal, Škoda, Štěpánek, Benčič
  (45.Špringr) – Matějka, Marek. L, Kraus, Bozděch (87.Barták), Němeček – Kadeřábek    trenér: Staněk

Sestava Brozany: Vacho – Uka, Tupý, Franc, Vacek – Klimpl, Cibulka (88.Černý), Marič, Verbíř – Divecký (45.Benda), Šollar (77.Písař)   trenér : Bičovský

Pokutové kopy: Úvaly: Němeček, Kadeřábek, Štěpánek, Špringr, Marek L. – proměnili , Zaal – neproměnil
Brozany: Franc, Klimpl, Verbíř, Marič, Benda, Písař – proměnili

Žluté karty: -
Rozhodčí: Rejžek – Benedikt, Kramlová
Diváků: 120

V dohrávce 20. kola přijel do Úval aktuálně vedoucí tým, mužstvo Brozan. V průměrném utkání, které nenabídlo atraktivní podívanou se nakonec  radovali hosté, kteří rozhodli až v šesté sérii pokutových kopů.

V prvním poločase byli hostující hráči šťastnější, protože už ve 12. minutě přízemní centr ze strany neudržel Vacek v rukavicích a dobíhající Marič pouze doklepl  do prázdné branky 0:1. Oběma mužstvům  nešla upřít snaha, ale finální fáze pokulhávala a tak diváci toho mnoho neviděli. Zbytek poločasu mužstva poctivě bránila a útočníci nedostávali potřebné přihrávky od svých spoluhráčů, proto šancí bylo jako šafránu.

Ve druhém poločase domácí trenér nasadil do hry útočníka Špringra, který se svoji aktivitou snažil rozvrátit brozanskou defenzivu. V 61. minutě našel Kraus zpětnou přihrávkou právě Špringra, který z malého vápna netrefil, v dobré pozici branku. O minutu později na druhé straně, ve stejné pozici Verbíře vychytal Vacek. V 70. minutě přišla velká chvíle Špringra, který z otočky překvapil všechny přítomné a z vápna trefil přesně za tyč 1:1. Domácím okamžitě narostla křídla, chtěli zlomit utkání na svou stranu, ale výsledkem byla pouze pěkná střela Bozděcha, kterou vytěsnil  Vacho nad břevno. Více už utkání nepřineslo a tak rozhodly pokutové kopy, v kterých byly Brozany jistější a braly dva body za remízu.

Tomáš Moravec | 24.4.2015 9:08 | 696x přečteno