A-tým: SK Úvaly - FK Neratovice/Byškovice 1:2 (1:0)

Ve 22. kole Divize jsme prohráli na domácím trávníku s Neratovicemi.

Sportovní klub Úvaly – FK Neratovice-Byškovice1:2 (1:0)

Góly: 36. Matějka  - 56. Bureš, 57. Weiner

Sestava Úvaly: Marek Václav  -  Matějka Tomáš, Škoda Jan, Štěpánek Pavel, Benčič  Ondřej (70. Kraus Adam) –  Kadeřábek Jan, Marek Lukáš, Němeček Petr, Bozděch David, Špringr Petr  -  Mančál Karel (42. Barták Marek)

Sestava Neratovice: Malina Patrik – Pajkrt Jakub, Jína Pavel, Bureš Michal, Vorasický Václav – Kodr Ondřej, Kokoška Robert, Radosta David, Weiner David (73.Kmoch Jaroslav) – Kozák Josef, Chrdle Jiří  (68. Palanský Michal)

Žluté karty: Barták Marek – Palanský Michal, Vorasický Václav
Rozhodčí: Kyncl Tomáš – Teuber Ivan, Klupák Petr
Diváků: 200

V dalším divizním utkání přijelo do Úval „neoblíbené“, ale velmi kvalitní mužstvo Neratovic, které potvrdilo svoji pověst a zaslouženě si odvezlo tři body.

V prvním poločase se obě mužstva prezentovala dobře organizovanou hrou, která nenabídla mnoho útočných manévrů. V 18. minutě našel centr Benčiče Špringrovu hlavu, ale proti byla tyč Malinovy branky – hezká akce ! Ve 30. minutě obrana domácích vyrobila dvě chyby, které hosté nedokázali potrestat, ale zvláště střet Kozáka s jedním z obránců možná zaváněl pokutovým kopem. Ve 36. minutě ukázali chytrost domácí, kdy kombinace L. Marka s Matějkou zakončil domácí kapitán střelou pod břevno 1:0! Konec poločasu se nesl ve znamení několika pokusů hostujících útočníků, kteří zatím pálili slepými. Domácí odpověděli dorážkou L. Marka, kterého překvapil vypadnutý míč z Malinovy náruče, po standartní situaci.

Druhý poločas hosté převzali iniciativu, lépe se pohybovali i kombinovali a bylo otázkou času, kdy udeří. Nejprve předvedli několik hezkých akcí, jako průnik Kokošky nebo přímý kop Radosty, který pěkně vytěsnil V. Marek. Obrat utkání nastartoval Bureš, který využil rohový kop a hlavou s přehledem zavěsil  1:1! O minutu později , po střele hostujícího útočníka, dorazil dobíhající Weiner odražený míč za Markova záda 1:2! Většina neratovických akcí šla po ose Kokoška – Radosta – Kozák a zvláště jejich akce v 74. minutě byla lahůdkou, ale střídající Palanský netrefil odkrytou branku. Domácí se zmohli pouze na průnik Kadeřábka a slabou střelu Němečka v závěru utkání.

Věřme, že naše mužstvo složí úspěšně reparát v dohrávaném utkání již tuto středu,  od 17.00, proti vedoucímu celku z Brozan.

Tomáš Moravec | 20.4.2015 14:22 | 755x přečteno