A-tým: SK Union Čelákovice - SK Úvaly 1:2 (1:2)

Ve 29. kole divize vyhrálo naše A-mužstvo v Čelákovicích!

Z tisku: Nymburský deník – 10.6.2013 – Union prohrál s Úvaly o gól

Čelákovice – Pouze o jediný gól prohráli jasně poslední fotbalisté Unionu Čelákovice s celkem Úval, který se v tabulce divizní skupiny B vyhřívá v horních patrech.

Utkání začalo pro domácí hodně špatně, neboť už ve druhé minutě po chybě Petra Kocha prohrávali. V dalších minutách měli hosté další tři velké šance, ty ale neproměnili. A tak udeřilo na straně druhé Čelákovice zahrávaly trestný kop a Homola srovnal – 1:1. Oslabený Union, kterému chybělo hned několik hráčů základní sestavy, ještě do poločasu inkasoval podruhé a to byla nakonec branka rozhodující. „Hosté byli lepší a jejich vítězství je zasloužené," hlesl po utkání čelákovický trenér Radek Skuhravý.

Tomáš Moravec | 11.6.2013 10:00 | 862x přečteno