A-tým: SK Aritma Praha - SK Úvaly 4:0 (2:0)

Ve čtvrtém kole Divize podlehlo naše A-mužstvo pražské Aritmě.

V poslední srpnový den zavítali naši fotbalisté na hřiště Aritmy Praha. Za krásného slunečného počasí se oba týmy prvních 20 minut spíše rozkoukávali. Po faulu Lukáše Marka zahrávali domácí přímý kop. Hrabák opřel střelu pouze do zdi, odražený míč však následně stejný hráč uklidil k levé tyči. Ve 22 minutě tak domácí vedli. Úvaly se snažili rychle odpovědět. O dvě minuty později, po rohovém kopu, se ve skrumáži na malém vápně objevil v dobré pozici Vít Regner. Míč do brány však neprocedil. Prakticky z protiútoku úřadovali domácí podruhé. Po rychlém přechodu po naší levé straně přišel centr, který Václav Marek pouze konečky prstů prodloužil a nikým nehlídaný Weiss neměl problém z malého vápna zakončit. 2:0 pro domácí. Po druhém gólu  se zápas odehrával především ve středu hřiště. Za zmínku stojí až krásná akce našich hráčů ze 40 minuty. Po rychlé kombinaci ve středu hřiště se dostal míč k Martinu Sopovi na pravém křídle. Jeho centr hostující stopeři podběhli k údivu všech, včetně Milana Szöcse, který zcela sám na malém vápně netrefil bránu.

Po nevydařeném prvním poločase nepomohla ani tradiční vichřice v kabině. Po třech minutách druhé půle byl stav 3:0. A to když opět Hrabák poslal krásný centr na Bulíčka, který přesně zakončil k přední tyči. Po akci v 53 minutě už bylo hotovo. Odražený míč získal Ivan Pánek a přízemním centrem nalezl Pivrnce, který zavěsil. Po zbytek zápasu bylo pouze otázkou, jestli se našim hráčům podaří vsítit branku a korigovat tak nelichotivý výsledek. Nepodařilo se, i když dvě slibné příležitosti si Úvalští vypracovali. V 59 výborně kombinovali Tomáš Matějka a David Bozděch ve středu hřiště. Matějka vyzval krásnou uličkou střídajícího Kadeřábka, který křížnou střelou ohrozil domácí bránu. O deset minut později udělal průvan v zadních řadách opět Kadeřábek. Na pravé straně se uvolnil přes dva protihráče a předložil tutovku Vorlíčkovi. Jeho slabou střelu ale bezpečně lapil domácí brankář.

Po nepovedeném zápase museli naši hráči spolknout hořkou pilulku ve formě porážky 4:0. Domácí těžili z velké střelecké produktivity, kdežto Úvalští se nedokázali v zakončení prosadit a dělali zbytečné chyby v obraně vyplívající ze špatného pohybu po hřišti.