A-Tým: s lídrem v nádherném utkání body nebereme - prohra 1:2

brozany-nahled SK Úvaly vs. SK Sokol Brozany 1:2 (1:0) – s lídrem v nádherném utkání držíme po celý zápas krok. Bohužel v 80. minutě ztrácíme celý zápas. Po kolikáté již v této sezóně. Bylo by krásné obrat lídra divizní soutěže…

více ZDE:

Neděle 28. 5. 2017 17:00
SK Úvaly – SK Sokol Brozany 1:2 (1:0)
STŘELCI: 41. Doležal Michal – 50. Chukwuma Chukwudi, 81. Bubeníček Tomáš
140 diváků tráva Rozhodčí: Ulrich Tomáš – Trska Adam, Švorc Jan. Delegát: Eibl Vladimír.
Sestava: Martin Vacek – Lukáš Pechač 85., Pavel Štěpánek, Jakub Moudrý, Šimon Těžký, Michal Doležal – Jakub Andrle 75., Michal Hořínek, Lukáš Pour (70. Vojtěch Karvánek), Martin Dudla – František Franc 67.
Náhradníci: Vojtěch Karvánek, Michal Kotek, Radek Klouček, Zdeněk Jemelík, Milan Bébr, Adam Bubák
Trenér: Petr Němec
Komentář k zápasu: Hrálo se vynikajícím tempu, Brozany jako lídr byl jasný favoritem, ale na place to nebylo zase až tak znát. Naši bojovali jako lvi. Fyzicky jsme na tom velice dobře. Stíháme dostupovat a hrajeme v posledních zápasech opravdu dobře. Po výborné kombinaci a střele pod klacek Michala Doležala se ujímáme vedení. Poločas vyhráváme. Hrajeme výborně.
V druhé půli začínáme hodně zataženě a soupeř po několika nepřesnostech srovnává. Branku vstřelí k nelibosti místního hlasatele Chukwuma Chukwudi… vedení udržíme pouhých 5. Minut. Bohužel. Brozany si začínají čí m dál více dovolovat a bohužel jsme stále zatažení, což jim pomáhá. Hrozíme z brejků. Klasická naše hororová 80´minuta znamená pohromu a odklon bodů směr Brozany…. Prohráváme doma 2:1. Bohužel pokolikáté již v této sezóně.

Jak se o nás píše:
Divizní lídr se z prvního úderu vzpamatoval po půlce
Úvaly – Inkasovali těsně před koncem poločasu, ale z úderu se vzpamatovali. Brozanští fotbalisté vyhráli v Úvalech 2:1 a tři kola před koncem divize B mají dvoubodový náskok před druhým Nymburkem, který v příštím kole hostí. „Patřil nám začátek, v první čtvrthodince jsme mohli snad třikrát skórovat, ale domácí gólman předvedl skvělé zákroky," chválil Vacka vedoucí brozanského týmu Ján Kudlička.
Úvaly srovnaly krok a podařilo se jim i skórovat. „Byla to snad jejich první střela, ale hned nechytatelná. Naštěstí brzy po půlce srovnal Chukwuma. Postupem času začalo domácím docházet a poslední dvacetiminutovka byla jasně v naší režii. Bylo otázkou času, kdy potvrdíme převahu. Druhý gól přidal dělovkou do šibenici z dvacítky Bubeníček. Byl to dobrý fotbal, vyhráli jsme zaslouženě," dodal Kudlička.
Toho tak trápí před šlágrem jara s Nymburkem trápí jen zdravotní stav kádru. „Brzy musel střídat Šollar, nemohl nastoupit zraněný Marič, chyběly tedy oba naše důležité kraje. Snad alespoň někdo bude do důležitého zápasu připraven nastoupit.“

Úvaly – Brozany 1:2
Branky: 41. Doležal – 50. Chukwuma, 81. Bubeníček, ŽK 3:0, poločas 1:0, r. Ulrych, 140.

Brozany: Lipš – Franc, Cibulka, Dunderovič, Bubeníček – Barnat (65. Mešič), Studecký, Zadina, Šollar (16. Walter, 79. Hajdarevič)) – Chukwuma (78. Hajro), Benda.

jsp | 30.5.2017 22:06 | 226x přečteno