A-Tým: report Arsenal padl v Pařezině na penalty.

SK Úvaly vs. Arsenal Česká Lípa 2:1 np – Penalty a plusové body z této disciplíny nám zatím jdou. V Pařezině na ně prohrál i Arsenál, ne tedy ten londýnský, ale českolipský. Máme 4 tutovky, které však zahodíme a před koncem přichází klasicky trest – bereme pouze bod. Zápas to byl na body tři! Druhý bereme v penaltové loterii. Report ze zápasu je ZDE:

Góly (asistence): 70. Zdeněk Jemelík - 79. Karel Kaňkovský

Počet diváků: 100 –

sestavy:

SK ÚVALY
Michálek - Lukáš PechačJakub MoudrýPavel Štěpánek - Zdeněk JemelíkJakub Pěnkava (79. Martin Dudla), Ondřej VrabecJakub AndrleMichal HořínekJan Jurek (89. Václav Zvěřina) - Lukáš Pour (68. David NovotnýNáhradníci: David NovotnýVáclav ZvěřinaMartin DudlaRadek SkuhravýMichal KotekMartin VacekFilip

Trenér: Petr Vrabec

ARSENAL ČESKÁ LÍPA
 Chadraba - Pavel MalýLukáš ValtaTomáš VodrážkaPavel Hauer (18. Petr Müller) - Štěpán HodačAdam Lacek (85. Joel Mpong), Marek Ladra (75. Lukáš Mígl), Jan Zemánek (89. Jakub Šimon) - Jan Frömmel (75. Lukáš Mígl), Karel Kaňkovský Náhradníci: Lukáš MíglPetr MüllerJoel MpongDaniel KýčekJakub ŠimonKryštof KolárDaniel SteklýJan

Trenér: Pavel Císař

Českolipský Arsenal bodoval v Úvalech

jak o nás píše soupeř:

Úvaly- V 11.kole Fortuna divize B zajížděl českolipský Arsenal do středočeských Úval, které byly favoritem. Českolipský tým se představil v dobrém světle. Trenér Martin Šimon k tomu řekl: „ Pro nás je bod úspěchem. První poločas jsme odehráli dobře, měli jsme tam tyčku. Soupeř měl též šance. Ve druhé půlce jsme nabídli soupeři šance sami. Pak jsme dostali gól ze standartky. Potom jsme dali gól my, měli jsme tam další šance. Mohli jsme ten zápas vyhrát, ale také prohrát. Myslím si, že bod je spravedlivý, škoda, že jsme nezvládli penalty.“

Domácí zahrozili hned v úvodu, kdy Pour zatáhl míč po pravé straně, poté přihrál před branku Vrabcovi, jenže jeho střelu zachytil Kaňkovský a následně vše vyřešil Chadraba. Pak přišla velká gólovka hostujícího mužstva. Po centru Hodače hlavičkoval Kaňkovský k protější tyči, kde stál Zemánek, jenže hlavičkoval jen do tyče úvalské branky. Po půl hodině hry vykopl Chadraba míč na Hodače, ten vyslal z 25 metrů tvrdou střelu, mířila mimo branku.

Na začátku druhého poločasu měli domácí několik šancí. Nejprve střílel vedle Pechač a poté po uklouznutí Valty se k míči dostal Vrabec, přihrál opět Pechačovi, který znovu poslal míč mimo. Z následného útoku tentokrát střílel vedle Andrle. Když se blížila hodina hry, tak měla Lípa jednu z největších šancí ke skórování. Frömmel vybojoval míč, přihrál Kaňkovskému, který vystřelil na branku, míč se odrazil od obránce k Zemánkovi, který orazítkoval břevno. Z následné akce Kaňkovský neprostřelil ve skrumáži gólmana Michalka. Domácí šli do vedení v 69.minutě, po rohovém kopu Vrabce hlavičkoval za záda Chadraby Jemelik – 1:0. Pak ještě musel Chadraba vytlačit tvrdou střelu Novotného na roh. O deset minut po vedoucím gólu přišla na řadu Lípa. Vodrážka poslal z vlastní poloviny míč do domácího vápna, kde se před gólmanem objevil Kaňkovský a v pádu protlačil míč mezi tři tyče úvalské branky – 1:1. Šest minut před koncem utkání mohl zvrátit vítězství na vlastní stranu Kaňkovský, jenže proti byl gólman Michalek, když jeho hlavičku doprostřed branky lapil do náruče..

Za tohoto stavu přišly na řadu pokutové kopy: Andrle 1:0, Valta 1:1, Vrabec 2:1, Malý trefil břevno, Moudrý nedal, Míglovi ji chytil Michalek, Jemelik 3:1, Kýček 3:2, Štěpánek 4:2.

Domácí trenér Petr Vrabec (hrál v Lípě) k utkání řekl: „ Lípa byla hodně těžký soupeř, hrála dobře. Já jsem na to upozorňoval, že to nebude lehký zápas. První půle byla o ničem, šlo o oťukávání. Druhý poločas jsme měli čtyři tutovky. Je faktem, že Lípa měla také šance. Myslím si, že možná – možná o ten gól jsme si zasloužili vyhrát. Nakonec z toho byla remíza.“

Branky: 67´Jemelik – 79´Kaňkovský, PK 4:2, rozhodčí Šimeček.
Sestava Lípy: Chadraba – Valta, Malý, Hauer (17´Müller), Vodrážka – Zemánek (87´Šimon), Ladra (74´Mígl), Hodač, Frömmel (74´Kýček) – Lacek (84´Mpong), Kaňkovský

jsp | 15.11.2017 0:09 | 67x přečteno