A-Tým povinné tři body proti poslední Libiši

SK ÚValy vs. TJ Sokol Libiš 3:2 (2:2) jšp

libis-sokol-logo-nahled

Áčko v nedělním zápase získalo všechny tři „povinné“ body, když muselo v zápase s poslední Libiší dohánět dvougólové manko. Ale podařilo se a to nejdůležitější zůstalo doma. Vítěztví a tím i tři body.

Mělnický deník
V prvním poločase se domácím lépe povedl nástup do utkání a několikrát se snažili ohrozit libišskou branku. „Umožnili jsme jim to chybami v rozehrávce a nedůsledným obsazováním jejich hráčů," vysvětlil hlavní trenér Libiše Petr Pálka. Libiš postupně přebírala herní iniciativu. Podařilo se jí vstřelit první gól a otočit vývoj zápasu na svou stranu, když dokonce vedla 2:0.
Soupeř ale dokázal do poločasu srovnat. „Ve vedení se hráči viděli asi už v kabině a přišel okamžitý trest za naši nepozornost. Neobsadili jsme útočníka Doležala a za další minutu nás potrestal znovu," řekl kouč. Tento zvrat vlil domácím Úvalům další chuť do hry. V polovině druhého poločasu navíc odpískal rozhodčí víc než velmi přísný pokutový kop, který rozhodl o konečném skóre. „O faul se v žádném případě nejednalo," dodal Pálka.

Autor: Barbora Walterová

jsp | 9.11.2016 13:49 | 245x přečteno