A-Tým: loupež v Rakovníku, posílení klidnějšího středu.

tatran-uvaly-7-denik-180 TJ TATRAN Rakovník vs. SK Úvaly 0:1 – Kdo se jel podívat do Rakovníka, byl jistě spokojen. Tři body v takto nadupané tabulce a ze hřiště soupeře = Paráda. Díky přenosu přes TVCOM, jsem sledoval cca 3/4 zápasu a bylo vidět, že naše mladé mužstvo je spíše venkovní typ. Na naše kopačky ae totiž nevkrádala nervozita tak jako doma.Soupeř se do šancí prakticky nedostával a tak jedna úspěšná akce a branka Kloučka, znamená všechny tři body pro SK a pokoření přímého souseda v tabulce. Jelikož vyhrává i spodek tabulky, pak jsou to body nesmírně důležité. Více ZDE:

Pohledem aktéra utkání:

Odehráli jsme poctivý zápas, při kterém jsme dokázali být důslední a koncentrovaní. Domácí zahrozili jen jednou ze začátku první půle, ale od té doby jsme jejich útočnou hru měli pod kontrolou. Trvalo nám, než jsme se uklidnili ve finální fázi, a když se tak stalo, využili jsme výborné akce po křídle. Závěrečnou fázi zápasu jsme si pohlídali zkušeně, domácí jsme k ničemu nepustili.

jak se o nás píše:

Tatran dostal facku. Po nejslabším jarním výkonu prohrál s Úvaly

Rakovník – Po třech výborně odehraných duelech se špičkovými týmy Fortuna divize přišlo pro fotbalisty Tatranu Rakovník vystřízlivění. Ve 22. kole doma prohráli se sousedem v tabulce – Úvaly, když o vítězi rozhodla jediná branka, kterou vstřelil v druhé půli hostující Klouček.

23.4.2017

Tatran nestačil na Úvaly.

25ZOBRAZIT DALŠÍ FOTOGRAFIE

Zklamaný z prohry byl pochopitelně i kouč domácích Pavel Mareš. „Je to pro nás velká ztráta. Nechci se bavit o tom, jestli jsme byli lepší nebo horší. Myslím si, že si Úvaly vítězství zasloužily."

Domácí si v první půli vypracovali několik šancí, ale chybělo jim více důrazu a na gól si tak diváci museli počkat až do druhé půle. Vstřelili ho Úvalští, když rychlou akci zakončil střelou do poloprázdné brány Klouček. Hosté se snažili o tlak, který byl však spíše platonický.

„V prvním poločase jsme měli nějaké šance, ale byli jsme nedůrazní a tak přišel v druhé půli trest. Když se na ten zápas podívám zpětně, tak tam bylo spousta hráčů, kteří nepodali úplně optimální výkon a měli by se nad tím zamyslet. Zápas jsme neprohráli proto, že bychom neměli štěstí a je potřeba, aby se hráči vrátili k přístupu, který měli v předchozích utkáních," přeje si Mareš, který z prohry nedělá až tak velkou vědu. „Prohra mě mrzí, vyvodím z ní nějaké řešení, ale není to nic zásadního. Čeká nás další zápas a budeme se připravovat dál," dodal.

jsp | 25.4.2017 9:35 | 303x přečteno