A-Tým divizní dohrávka středa 12.4 Neratovice 17:00

logo-neratovice-nahled   Ve středu se na domácí pažit vrací pan Staněk. Trenér, jenž dlouhá léta vedl právě naše divizní Áčko. Jak dopadne měření sil týmů ze středu tabulky?
   Nebudeme si nic nalhávat – potřebujeme vyhrát jako sůl, jinak se výrazně přiblížíme chvostu tabulky a začnou těžké záchranářské boje. Výkop je naplánován na 17:00 – přijďte povzbudit naše áčko na divizním zápase – udírna bude připravena:-) více ZDE:

Neratovice: když si vybavíte pojem Neratovice napadnout Vás mohou dvě S – Spolana nebo Staněk – trenér, jenž vedl právě naše hráče několik let. Jak si vede náš soupeř  v jarní části ??? 4 zápasy s bilancí jedna výhra a tři prohry – dokázali porazit doma silné Brozany, ale i vysoko prohrát s Velvary. Dále doma prohra s ambiciózním Nymburkem a venku prohra s Meteorem.

So 11.03. 10:15 Neratovice - Brozany 1:0
So 25.03. 10:15 Neratovice - Nymburk 0:2
Ne 02.04. 10:15 Meteor - Neratovice 3:0
So 08.04. 10:15 Neratovice - Velvary 0:3
JAK O NÁS PÍŠÍ V NERATOVICÍCH:
V anglickém týdnu sehrajeme ve středu v Úvalech odložené utání druhého jarního kola. Ty nás na podzim na našem hřišti porazily 1:0. Úvaly se drží ve středu tabulky se ziskem 26 bodů při skóre 21:26 a jsou tak o jeden bod za našim mužstvem. V posledním kole hostovaly ve Štětí, kde prohráli 1:0, po poločase 1:0. Naši borci se budou snažit odčinit podzimní domácí porážku a obrátit nepříznivou serii posledních zápasů. Úvaly vyznávají světlemodrou a nebo černou barvu dresů.

Zápas se odehraje ve středu 12.4. od 17:30 v Úvalech a k rozhodování byl svěřen těmto rozhodčím – hlavní pí. Šálková, na pomezí p. Kastl a p. Hádek, delegátem utkání je p. Hamouz R.

Pojďme si podzimní  utkání ještě jednou připomenout.

Brankou z 83 minuty jsme přišli o všechny body

FK Neratovice-Byškovice – SK Úvaly  0:1 (0:0)

2.kolo DIVIZE sk.B- Neratovice (20.8.2016  10:15)
 Diváci : 135

Rozhodčí :
 p. Štěrba, p. Talpáš a p. Jati
delegát - p. Havlíček Zdeněk

Komentář - Fotbal dovede být někdy pěkně krutý. O tom jsme se přesvědčili v sobotním dopoledni na domácím hřišti.
  Od začátku jsme se do soupeře zakousli a přehrávali jej. Ve čtvrté minutě jsme zahrávali roh a nacvičený signál zakončil Gabčo střelou nad. Ve 14 minutě se po kombinaci dostal ke střele Rejman, ale branku netrefil. Stejně dopadlo zakončení Krause po uvolnění Gabčem. Jeho střelu zlikvidoval výborný Marek v brance Úval. Hosté byli pod neustálým tlakem a poprvé se osmělili ve 27 minutě. Po naší ztrátě míče na půlce a brejku hostů po levé straně, následoval přetažený centr na zcela volného kanonýra Bozděcha. Ten ale k našemu štěstí vysoko přestřelil. Do poločasu jsme stihli soupeřovu branku ohrozit ještě jednou. Gabčo si zpracoval centr z levé strany, vypálil z hranice vápna ale jeho střela skončila nad brankou. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.
  Druhou půli jsme načali opět naší převahou a přicházeli i šance. V 52 minutě si centr zleva zpracoval Rejman, vypálil k tyči, ale opět výborný Marek nadvakrát zlikvidoval. O minutu později poslal roh Kozáka Jína hlavou nad. Smůlu v zakončení měl i Ďurinda, když nedokázal v 63 minutě ve skluzu dopravit centr Kozáka za překonaného Marka. V 75 minutě se po narážečce s Radostou dostal ke střele Rejman. Jeho umístěnou střelu vytěsnil nejlepší hráč hostů Marek na roh. A pak to přišlo, hosté zahrávali v 83 minutě volný kop od půlky. Nikým nehlídaný Šupič nejprve hlavou orazítkoval tyč a pak odražený míč propálil do branky a poslal hosty do vedení. Na vyrovnání nám zbývalo málo času ale i tak jsme se do dvou šancí dostali. Gabčovu střelu po sérii narážeček opět vytěsnil golman na roh. V devadesáté minutě si po sólu narazil Rejman s Radostou. Objevil se sám před Markem, překonal jej střelou po zemi, ale z brankové čáry dokázal vykopnout míč hostující obránce. V nastavení si již hosté šťastnou výhru pohlídali a připravili nám druhou porážku. Na body v nové sezoně si tak musíme minimálně do příštího kola počkat.

Trenér Tomáš Staněk - „Utkání se hrálo podle mého očekávání. Úvaly vyztužily obranu dvěma štítovými záložníky a nikam se nehrnuly. Spoléhaly na nákopy na vysokého Šupiče vepředu. Zápas jsme měli pod kontrolou a i šance jsme měli, jenže jsme je nedokázali proměnit. Když gól nedáte většinou ho dostanete a to se potvrdilo i dnes. Hosté se do našeho vápna dostali snad třikrát za celý zápas. Před koncem jsme po jedné standardce od půlky udělali opět hrubou chybu. Nepokryli jsme Šupiče, ten nejprve hlavou orazil tyč , my jsme vůbec nezareagovaly a tak odražený míč poslal do naší branky a prohráli jsme 1:0. To se nám nesmí stávat. Když už gól nedáme, tak to musíme dotáhnout na pokutové kopy a v nich doufat v druhý bod. Dnes nám také hodně chyběli oba krajní beci – Pajkrt s Vorasickým a jejich podpora útoku po stranách. I tak jsme měli utkání zvládnout, šance jsme na to měli. Udělali jsme jednu chybu a soupeř nás za ní potrestal."

jsp | 11.4.2017 18:33 | 154x přečteno