A-Tým: bojovný výkon a tři body doma - Motorlet porážíme 2:1

sk-motorlet SK Úvaly vs. FK Motorlet Praha 2:1 (1:1) – v domácím utkání hrajeme aktivně, jdeme do zaslouženého vedení. Okamžitě o něj přicházíme po hrubce brankáře Vacka. Již od samého začátku hrál hodně na hraně Pyšek – první loket zůstal nepotrestán, další znamená žlutou a v druhé polovině i další kartu a následuje tak zasloužená červená. Konec si pohlídáme. Ano jednalo se jak je na divizi známo o velice rychlé utkání, plné osobních soubojů a vysokého nasazení. Více ZDE:

SK Úvaly – Motorlet Praha 2:1 (1:1)            30.09.2017 16:00

Branky  32. Skuhravý, 58. Pěnkava – 34. Pyšek.
Rozhodčí             Kazda – Tryzna, Novotný.
Žluté karty          38. Pyšek (Motorlet).
Červené karty    68. Pyšek (Motorlet).

SK Úvaly             Vacek – Jurek, Květoň (89. Kotek), Moudrý, Hořínek, Andrle, Klouček (82. Pechač), Vrabec, Štěpánek, Skuhravý, Jemelík (46. Pěnkava). Trenér: Petr Vrabec.

Motorlet             Foferka – Kotrba, J. Rajnoch, Kučera – Karbulka (84. Filip), Podzemský (57. Burýšek) – Pyšek, Měska, Vašulka (79. Zdichynec) – Sodoma (68. Duch), Gábor (57. Cinkanič). Trenér: Martin Poustka.

Divaci    148

Jak to viděl soupeř: Od začátku jsme byli pasivní a domácí předváděli větší touhu zápas ovládnout. Ve 2. minutě přišla jejich první střela, za dvě minuty první roh. Za další minutu jsme ztratili míč v rozehrávce na půlce, domácí přečíslení nevyužili. Až po čtvrthodině jsme vyslali první střelu na domácí branku i my, ale brankář Úval si s ní poradil.

Ve 29. domácí předvedli rychlou kombinaci na pravé straě, ale jejich přízemní centr prošel podél celé branky do zámezí. Za tři minuty začala akce domácích opět na pravé straně. Autové vhazování, rychlý průnik a přihrávka před branku. První střelu stačil Foferka skvěle vyrazit, ale na dorážku Skuhravého už byl krátký – 1:0.

ano i na takovém povrchu se hraje fotbal...

Vyrovnání přišlo krátce po našem rozehrání z půlky. Následoval dlouhý nákop před domácí branku, který v klidu sevřel do rukavic domácí golman Vacek. Klepnul si s míčem o trávník, ale nepostřehl dotírajícího Pyška, kterému se míč od špičky kopačky odrazil před opuštěnou branku a pro našeho kapitána už nebyl problém dopravit míč do sítě. Za čtyři minuty se Pyšek zapsal do statistiky zápasu podruhé. Tentokrát žlutou kartou.

V 58. minuta přišlo naše, asi už tradiční, zaváhání po standardní situaci. Rohový kop z pravé strany zakončil gólově Pěnkava a domácí i podruhé vedli.

Naše snaha o vyrovnání dostala vážnou trhlinu za deset minut. I potřetí se do historie utkání zapsal Pyšek. Za přestupek, popsaný v zápise jako: „Nesportovní chování – udeření soupeře rukou v souboji o míč v nepřerušené hře do oblasti hlavy”, nemohlo následovat nic jiného než druhá žlutá karta a následně i červená.

I v deseti jsme si sice vytvořili jakous takous převahu, ale bez větší šance. Domácí těsnou výhru uhájili a my jsme se i popáté vraceli domů bez bodů.

Trenér Martin Poustka zhodnotil zápas takto: „V podstatě není moc co hodnotit. Fotbal se hrál oboustranně špatný. Pro oko diváka to nebylo nic hezkého ke koukání. My jsme se nedokázali zklidnit a neprezentovali jsme se tím, co po klukách chceme. Rozhodly takové góly – nególy. Zklamání je na mé straně hodně veliké. Věřím, že naší domácí formu potvrdíme tuto sobotu proti České Lípě. Potřebujeme už ale začít dělat body na hřištích soupeřů.”

jsp | 5.10.2017 15:56 | 73x přečteno