SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

A-Tým: bez branek se nevyhrává - prohra v Hostouni 2:0

hostoun-nahled TJ Sokol Hostouň vs. SK ÚVALY 2:0  Fotbalisté SK Úvaly zůstali v divizní tabulce bez bodu a vstřelené branky také po utkání v Hostouni. Domácí porazili tým z Prahy-východ 2:0. Bez branek se prostě nevyhrává…    

       

Hostouň: vítězství bojovnosti a vůle

Sestava: 

Filip Michálek - Lukáš PechačJakub Moudrý, žk Pavel Štěpánek  - Radek Klouček (57. David Novotný), žk Ondřej Vrabec , Zdeněk JemelíkJakub Andrle (83. Václav Zvěřina), Lukáš Pour (64. Michal Hořínek), Michal Kotek (46. Jan Jurek), Martin Dudla (68. Lukáš Vít)

Náhradníci: Jan JurekMichal HořínekVáclav ZvěřinaDavid NovotnýLukáš VítMartin Vacek

Trenér: Petr Vrabec

 

„Soupeř ale nebyl špatný. Dobře kombinoval, ale hrál pouze po vápno. Naši branku téměř neohrozil. Myslím, že má neprávem nula bodů,“ prohlásil útočník vítězů Jaromír Šilhan, jenž zaznamenal úvodní a zároveň vítězný gól zelenobílých.


Branku vstřelil netradičně, po pěkném centru Trnky na přední tyč zasáhl míč levačkou na dlouhou nohu a poslal ho pod břevno. Pojistku vystavil Novák, jenž vyhrál souboj a za odměnu šel sám na branku – 2:0. 

Šilhan viděl hlavní důvod tříbodového zisku v přístupu hráčů k utkání. 

„Všichni do jednoho jsme makali naplno, i když ne všem se herně dařilo. Urvali jsme to bojovností a vůlí. Co jsme si řekli před zápasem, to jsme splnili,“ uvedl a přiznal, že v jednu chvíli myslel, že bude muset odstoupit. Bylo to po ráně loktem do obličeje.

„Podcenil jsem situaci. Nepokračoval jsem v pohybu a zastavil se. Místo abych zboural soupeře, zboural on mě,“ usmál se a dodal, že v první chvíli myslel, že má zlomenou čelist. 


„Akorát se mi z toho zablokovala záda,“ prozradil borec, jenž byl později střídaný Tichým. 
Zdroj: http://kladensky.denik.cz/…0170827.html

 

jsp | 31.8.2017 18:55 | 544x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 14.11.2019 16:14:13