A-tým: SK Úvaly - Sokol Dobřichovice 1:1 (1:0)

Ve 24.kole Krajského přeboru remizovalo naše „A“ mužstvo s Dobřichovicemi.

Rozhodčí: Nehasil, Myška, Kubečka. ŽK: 2:2 (Marek, Křelina).
Diváků: 130.

Sestava: M.Vacek - P.Korbelář,  M.Dvořák,  O.Benčič,  Z.Malík,  F.Kokeš,  T.Matějka,  M.Novák,  L.Marek,  M.Szöcs, T.Hruška
Ke střídání: P.Kořínek, L.Martinec, J.Kratochvíl,  V.Křelina, J.Berger

Ve 24.kole Krajského přebopru hostilo naše mužstvo Dobřichovice. Další z řady nevyvedených utkání. Přestože naši hráči dřeli a snažili se před domácím publikem ukázat svoji pravou fotbalovou tvář, kterou se prezentovali především na podzim, nepodařilo se jim ze zápasu získat víc jak jeden bodík za remízu.

Na začátku utkání byli mírně aktivnějším týmem hosté, hned ve 3. a 4. minutě hry poslali dvě střelecké vizitky na naši bránu, odpověděli jsme zvýšením tempa hry, zpřesněním přihrávek, nadějnými centry na útočné hroty Szöcse a Hrušku, brejkovými situacemi v podání Benčiče a Malíka, střelou Lukáše Marka, bohužel nic se v gólové zlato přetavit dlouho nedařilo. Až ve 39.min. dokázal chytře využít mokrého terénu Ondra Benčič a svůj trestný kop poslal přesně k tyči! 1:0 a spoluhráči mu okamžitě zlíbali kopačky… Tento stav vydržel až do konce poločasu, když na jeho neměnnosti se významně podílel při šancích Kardy a Kalivody i brankář Vacek.

Ve druhé půli jsme velmi rychle inkasovali z penalty po přísně posouzeném souboji malého Křeliny s obrovským Kalivodou, místo útočného faulu hostujícího hráče se pískal pokutový kop, z kterého Budějský vyrovnal na 1:1. Nesložili jsme fotbalové zbraně a pokoušeli se vstřelit vítězný gól, šancím Kokeše, Szöcse, Kratochvíla i Křeliny ale nebylo už přáno zapsat se mezi gólové…

Tomáš Moravec | 11.5.2012 13:58 | 1682x přečteno