SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM ZE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

A-tým: SK Union Beroun - SK Úvaly 1:0 (0:0)

V 17.kole Krajského přeboru prohrálo naše „A“ mužstvo v Berouně 1:0.

ČLU BEROUN – SK ÚVALY 1:0 (0:0)
Branka: 
72. Vosýnek
Rozhodčí: Švagr – Brejník, Pejša. ŽK: 2:2 (Hruška, Marek).
Diváků: 100
 
Sestava: T.Popelka - O.Benčič,  P.Korbelář,  T.Macek, T.Mika,  T.Matějka, F.Kokeš,  L.Vorlíček, L.Marek, Z.Malík,  T.Hruška

Ke střídání: M.Vacek,  P.Kořínek(37.min. za Miku), V.Křelina, R.Vojtěch(60.min. za Vorlíčka), M.Novák, M.Szöcs, J.Kratochvíl(70.min. za Matějku)

…ve druhém jarním kole jsme zavítali do Berouna. Domácí se rozhodli sehrát utkání na umělé trávě, přestože nádherné počasí přímo volalo po fotbale na přírodním pažitu. Hrálo se ovšem na sluncem rozpálené umělce a nikoho ten fotbal příliš nebavil. Mač byl plný kontaktů a osobních soubojů, dva naši borci si z něj bohužel odnesli vážná zranění (T.Mika – zlomená ruka, T.Popelka – natažené vazy v koleni). Celý tým si pak na cestu domů přibalil jednogólovou porážku, která nás v tabulce odsunula na pátou pozici.

Během první půlhodiny sobotního utkání byl k vidění oboustranně poměrně rychlý fotbal, který ale nepřinesl žádné větší náznaky šancí. V 8.minutě sklepl míč do běhu Ondrovi Benčičovi Tomáš Hruška, následný centr na zadní tyč domácí brány byl ale nepřesný a místo hlavu Lukáše Vorlíčka našel rukavice berounského gólmana Pettíka. Soupeř odpověděl po čtvrthodině hry rovněž málo nebezpečnou střelou Hájka, ke kterému se míč dostal po sérii odrazů v našem vápně. Na druhé straně opět po rozehrávce Benčiče hlavičkoval šikovně Lukáš Marek, neméně šikovně ale byl postavený domácí brankář. Ve 21.minutě zkoušel rychlou rozehrávkou najít spoluhráče Tomáš Mika, za obranu si nabíhajícího Marka ale odtlačil kapitán Klička. Podobně efektivně si při ofenzivě domácích poradil s rychlonohým Pobišem náš Pavel Korbelář. V těch okamžicích bylo na hřišti vidět víc osobních soubojů než pohledné hry. Po jednom z nich odešel se zlomenou rukou do kabin a následně do nemocnice Tomáš Mika. Do poločasu se bezbrankové skóre nezměnilo a to ani přes snahu Zdeňka Malíka, který ovšem z dálky pálil jen vedle tří tyčí. Před naší bránou pak dvakrát zahrozil Samuel Pobiš, v obou případech mířil naštěstí nepřesně.

Ve druhé půli jsme trošku přidali, ve 48.minutě posadil Lukáš Vorlíček přesný centr na hlavu Ondry Benčiče, ten bohužel v těžké pozici mířil jen do boční sítě. Následnou akci po ose Marek – Hruška zase zastavil ofsajd. Největší naši šanci měl nejspíše Filip Kokeš, číhajíc za obráncem poslal míč hlavou směrem do brány, štěstí ovšem stálo při již ležícím brankáři Pettíkovi, který bravurním zákrokem stačil balón zachytit. Na opačné straně hřiště se po dlouhé době protáhnul i Tomáš Popelka, přízemní střelu Hájka v pohodě lapil. Berounští změnili svůj do té doby pasivní přístup ke hře, byli najednou lepší než my, tři rychle za sebou vypálené rány po rozehraném rohovém kopu stačila naše obrana ještě odvrátit, bohužel v 72.minutě se míč už do naší sítě dostal… V poslední dvacetiminutovce už snaha obou týmů ke gólu nevedla, z naší aktivity stojí za řeč jen akrobatická střela Filipa Kokeše, která ale skončila těsně vedle domácí brány. Odjeli jsme tedy z nepříliš atraktivního zápasu poraženi…

SK Úvaly | 19.3.2012 16:32 | 2665x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 27.7.2021 1:08:41