So 18.11. 13:30 Úvaly - Nový Bor 6:1 (3:1)

A-TýmDivize – skupina B, So 14.10. 10:15 Neratovice - Úvaly
B-TýmOkresní přebor, So 14.10. 15:30 ÚvalyKunice
Dorost U-19I. A třída skupina D, So 14.10. 10:15 ÚvalyKostelec
St. Přípravka: turnaj FK Radošovice 2008, Ne 15.10. 13:00 hod.
Ml. Přípravka a Stará Garda – VOLNO

jsp | 12.10.2017 18:26 | 80x přečteno

Dorost: díky lepší druhé půlce porážíme Týnec 5:1

tynec-nad-sazavou-nahled SK Úvaly U19 vs. FK Ferocom Týnec nad Sázavou 5:1 (1:1) – Bez ranky není branky – tak vypadala první půle. „Vítku musíte více střílet“, udílel rady táta svému synu o přestávce. Ten si jen tak mávnul rukou, myslel si něco o pr… a šlo se do druhého poločasu. A ono pozor, kdo měl pravdu:-) stačí hru trochu zjednodušit a začít střílet. Výsledek mohl být asi i o něco výraznější. Více ZDE:

jsp | 8.10.2017 17:18 | 106x přečteno

B-Tým: v silné sestavě porážíme Šestajovice 3:0

sestajovice-znak-s-vlajkou-2-400x300-nahled SK Úvaly „B“ vs. SK Šestajovice 3:0 (0:0) – posíleni hráči z A-týmu se nám nastupuje přeci jenom lehčeji. Trojice Kotek, Pour a Pechač jezdí po zadku a značně zkvalitňují naši hru. Necháváme se tímto však trochu ukolébat a na hřišti nejsme tak aktivní, jak chce trenér Kahuda – Bez pohybu to prostě nejde. Po bezbrankové první půlce přijde emotivnější nabuzení našich hráčů a v druhém poločasu třemi zásahy bereme všechny body. Z mého pohledu podal velice dobrý výkon kapitán Štancl. Branky: Kotek, Pour a Kostka.   Více ZDE:

jsp | 8.10.2017 12:45 | 155x přečteno

A-Tým: na penalty bereme v Chomutově 2 body

logo-chomutov-nahledFC Chomutov vs. SK Úvaly 2:3 np (0:1) – Vlastní brankou Chomutovských jdeme do vedení. Běží právě 20. minuta a Mešič si sráží balón do vlastní svatyně. Jsme rázem aktivnější. Ve 36. minutě zahazujeme penaltu. Špatně s touto situací nakládá Květoň. Nastřelíme ještě břevno. Poté přebírá pomalu aktivitu domácí celek a klasicky nejprve srovnává. V 50. minutě srovnává Boček a v 71. přidává i svoji druhou branku a překlápí stav ve prospěch domácích. V 81. lobem vyrovnává Vrabec. Boček, střelec domácích dělá chybu a náš borec chytrým lobem přehazuji gólmana domácích. Srovnáno. Na penalty jsme zatím silní a všichni naši střelci neomylní. Bereme dva body a vyrážíme směr Úvaly.  A vynikající sobota může pokračovat… Více ZDE:

jsp | 8.10.2017 11:37 | 152x přečteno

Jízdní řád: další hrací kolo 7-8 října

jr114-nahled Tak jak to vypadá s losem u všech našich mužstev? Áčko nám jede na půdu ambiciózního Chomutova, sobotní dopoledne hraje dorost, který jsem osobně již delší dobu neviděl a tak je zapotřebí se podívat, jak se daří aplikovat věci z tréninku do zápasového rytmu. Garda jede na sluštický podběl, a „Juniorka“ v sobotu v derby hostí Šestajovice. Dle postavení v tabulce nejsme favoritem… A přijede i Rosický??? Po zápase Juniorky se jistě ke slovu dostane i elektronická tužka:-) Přeci jenom Garda bude mít již po zápase a při klobásce zafandí a oglosuje dění na pažitu v naší Pařezině.

• A-Tým: Divize – skupina B, So 07.10. 10:15 Chomutov – Úvaly
  • B-Tým: Okresní přebor, So 07.10. 16:00 Úvaly – Šestajovice
  • Stará Garda: LM 35+ So 7.10 13:30 Sluštice – Úvaly
  • Dorost U-19: I. A tř. sk. D, So 07.10. 10:15 Úvaly – Týnec

jsp | 6.10.2017 15:43 | 44x přečteno

A-Tým: bojovný výkon a tři body doma - Motorlet porážíme 2:1

sk-motorlet SK Úvaly vs. FK Motorlet Praha 2:1 (1:1) – v domácím utkání hrajeme aktivně, jdeme do zaslouženého vedení. Okamžitě o něj přicházíme po hrubce brankáře Vacka. Již od samého začátku hrál hodně na hraně Pyšek – první loket zůstal nepotrestán, další znamená žlutou a v druhé polovině i další kartu a následuje tak zasloužená červená. Konec si pohlídáme. Ano jednalo se jak je na divizi známo o velice rychlé utkání, plné osobních soubojů a vysokého nasazení. Více ZDE:

jsp | 5.10.2017 15:56 | 101x přečteno

Jízdní řád: 1. říjnový víkend

jr114-nahled A nejen tyto zápasy se odehrají na našem hřišti v Pařezině. V sobotu doma v rámci divizního klání hostíme FK Motorlet Praha. Výkop 16:00. Garda má volno a možná v neděli i potrénuje… Bylo přeci jenom Václava! V neděli navíc hraje domácí turnaj starší přípravka. Začátek v 9:00, přijďte podpořit naše mladé naděje.  Mladší přípravka hraje svůj turnaj taktéž v neděli a to od 13.hod v Čelákovicích.

A-TýmDivize – skupina B, So 30.09. 16:00 Úvaly - Motorlet Praha
B-TýmOkresní přebor, Ne 01.10. 16:00 Zeleneč - Úvaly
Dorost U-19I. A třída skupina D, Ne 01.10. 10:15 Bílkovice - Úvaly
St. Přípravka: Ne 1.10 domácí turnaj v Pařezině 9:00
Ml. Přípravka: Ne 1.10 turnaj Čelákovice 13:00

jsp | 29.9.2017 21:58 | 45x přečteno

Jízdní řád 23-24. září