SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM DIVIZE B

Rozlosování - 2011/2012

Rozlosování A-mužstva – jaro 2012 – Krajský přebor
16. Ne 11.03. 14:30 Úvaly – Mn. Hradiště 1:0 (0:0)/info/
17. So 17.03. 15:00 ČLU Beroun – Úvaly 1:0 (0:0) /info/
18. Ne 25.03. 15:00 Úvaly – Tatran Rakovník 2:1 (1:0)/info/
19. Ne 01.04. 16:30 Kutná Hora – Úvaly 5:0 (0:0) /info/
20. Ne 08.04. 16:30 Úvaly – P. Nymburk 2:2 (1:1) /info/
21. So 14.04. 16:30 Nové Strašecí – Úvaly 1:0 (0:0) /info/
22. Ne 22.04. 17:00 Úvaly – Dobrovice 1:2 (1:1) /info/
23. Ne 29.04. 17:00 Čáslav B – Úvaly 3:0 (0:0) /info/
24. Ne 06.05. 17:00 Úvaly – Dobřichovice 1:1 (1:0) /info/
25. Ne 13.05. 17:00 Úvaly – SK Rakovník 5:1 (1:1) /info/
26. Ne 20.05. 17:00 Sedlčany – Úvaly 2:4 (2:0) /info/
27. Ne 27.05. 17:00 Úvaly – Benátky 1:0 (1:0) /info/
28. So 02.06. 17:00 Louňovice – Úvaly 2:5 (0:3) /info/
29. Ne 10.06. 17:00 Úvaly – Český Brod 2:3 (1:3) /info/
30. So 16.06. 10:15 Libiš – Úvaly 2:1 (2:1) /info/

Rozlosování B-mužstva – jaro 2012 – okresní přebor
14. So 24.03. 15:00 Mochov – Úvaly B 2:1 (0:0) /info/
15. So 30.03. 16:30 Úvaly B – Pacov 0:1 (0:0) /info/
16. So 07.04. 16:30 Měšice – Úvaly B 4:1 (3:0) /info/
17. Ne 15.04. 17:00 Úvaly B – Mukařov 0:1 (0:1) /info/
18. So 21.04. 17:00 Viktoria Sibřina – Úvaly B 4:1 (3:1) /info/
19. Ne 29.04. 17:00 Úvaly B – V. Popovice 1:2 (0:0) /info/
20. So 05.05. 17:00 Kostelec n. Č.l. – Úvaly B 0:4 (0:1) /info/
21. So 12.05. 17:00 Nehvizdy – Úvaly B 1:1 (1:1) /info/
22. Ne 20.05. 17:00 Úvaly B – Stř. Skalice 2:3 (1:2) /info/
23. So 26.05. 17:00 Dobřejovice – Úvaly B 4:5 (2:4) /info/
24. Ne 03.06. 17:00 Úvaly B – Kunice B 2:3 (0:1) /info/
25. So 09.06. 17:00 SK Vyžlovka – Úvaly B 1:0 (1:0) /info/
26. Ne 17.06. 17:00 Úvaly B – Záluží 5:1 (2:0) /info/



Rozlosování Dorostu – Jaro 2012 – I.A třída
14. So 24.03. 11:00 Milovice – Úvaly 1:1 (0:1)
15. Ne 01.04. 10:15 Úvaly – Bakov 0:1 (0:0)
16. Ne 08.04. 10:15 Jirny – Úvaly 0:2 (0:1)
17. Ne 15.04. 10:15 Úvaly – Zeleneč 8:0 (4:0)
18. Ne 22.04. 10:15 Dlouhá Lhota – Úvaly /nehráno/
19. Ne 29.04. 10:15 Úvaly – Poděbrady 8:1 (4:1)
20. So 05.05. 10:15 Březno – Úvaly 2:2 (1:1)
21. Ne 13.05. 10:15 Bezno – Úvaly 1:4 (0:3)
22. Ne 20.05. 10:15 Úvaly – Benátky 1:2 (0:1)
23. So 26.05. 10:00 Semice – Úvaly 0:9 (0:5)
24. Ne 03.06. 10:15 Úvaly – Český Brod 3:0 (2:0)
25. So 09.06. 10:00 Lysá n.L. – Úvaly 0:2 (0:2)
26. Ne 17.06. 10:15 Úvaly – Dolní Bousov 3:1 (2:1)


Rozlosování Žáků – jaro 2012 – I.A třída
14. So 24.03. 10:00    Úvaly – Mezno 3:3 (0:2)
15. So 31.03. 10:00    Zruč – Úvaly 6:3 (0:0)
16. So 07.04. 10:00    Úvaly – Týnec 4:0
17. So 14.04. 10:00    Sedlčany B – Úvaly 2:0 (1:0)
18. So 21.04. 10:00    Úvaly – Český Brod 2:3 (0:1)
19. So 28.04. 10:00    Votice – Úvaly 1:2 (1:2)
20. So 05.05. 10:00    Úvaly – Čerčany 5:1 (2:1)
21. So 12.05. 10:00    Úvaly – Mnichovice 4:0 (0:0)
22. So 19.05. 10:00    Mukařov – Úvaly 1:0 (0:0)
23. So 26.05. 10:00    Úvaly – Kostelec n. Č.l. 8:1 (4:0)
24. Ne 03.06. 10:00    Uhlířské Janovice – Úvaly 6:0 (2:0)
25. So 09.06. 10:00    Úvaly – Jesenice 11:0 (6:0)
26. Ne 17.06. 15:00    Kouřim – Úvaly
 
 
Rozlosování A-mužstva – podzim 2011 – Krajský přebor
1. Ne 14.08. 17:00 Mn. Hradiště – Úvaly 0:1 (0:1) /info/
2. Ne 21.08. 17:00 Úvaly – ČLU Beroun 3:0 (1:0) /info/
3. So 27.08. 17:00 Tatran Rakovník – Úvaly 3:2 (2:0) /info/
4. Ne 04.09. 17:00 Úvaly – Kutná Hora 2:1 (0:0) /info/
5. Ne 11.09. 17:00 P. Nymburk – Úvaly 3:4 (1:1) /info/
6. Ne 18.09. 16:30 Úvaly – Nové Strašecí 3:1 (1:1) /info/
7. So 24.09. 16:30 Dobrovice – Úvaly 2:0 (1:0) /info/
8. Ne 02.10. 16:00 Úvaly – Čáslav B 1:0 (1:0) /info/
9. So 08.10. 16:00 Dobřichovice – Úvaly 3:0 (2:0) /info/
10. So 15.10. 15:30 SK Rakovník – Úvaly 0:0 (0:0) /info/
11. Ne 23.10. 15:30 Úvaly – Sedlčany 1:4 (0:2) /info/
12. Ne 30.10. 14:30 Benátky – Úvaly 2:1 (1:0) /info/
13. Ne 06.11. 14:00 Úvaly – Louňovice 3:1 (2:1) /info/
14. So 12.11. 14:00 Český Brod – Úvaly 0:2 (0:0) /info/
15. Ne 20.11. 13:30 Úvaly – Libiš 1:0 (1:0) /info/

 

Rozlosování B-mužstva – podzim 2011 – okresní přebor
1. So 27.08. 17:00 Úvaly B – Mochov 2:3 (1:2) /info/
2. So 03.09. 17:00 Pacov – Úvaly B 1:1 (1:1) /info/
3. So 10.09. 17:00 Úvaly B – Měšice 4:2 (3:0) /info/
4. So 17.09. 16:30 Mukařov – Úvaly B 2:0 (0:0) /info/
5. So 24.09. 16:30 Úvaly B – Viktoria Sibřina 2:2 (1:0) /info/
6. So 01.10. 16:00 V. Popovice – Úvaly B 2:0 (1:0) /info/
7. So 08.10. 00:00 Úvaly B – Kostelec n. Č.l. 5:4 (1:2) /info/
8. So 15.10. 15:30 Úvaly B – Nehvizdy 7:2 (5:1) /info/
9. So 22.10. 15:30 Stř. Skalice – Úvaly B 3:1 (1:0) /info/
10. So 29.10. 14:30 Úvaly B – Dobřejovice 1:3 /info/
11. So 05.11. 14:00 Kunice B – Úvaly B 7:1 (2:1) /info/
12. Ne 13.11. 14:00 Úvaly B – SK Vyžlovka 0:2 (0:2) /info/
13. So 19.11. 13:30 Záluží – Úvaly B 0:1 (0:1) /info/
 

Rozlosování Dorostu – podzim 2011 – I.A třída
1. Ne 28.08. 10:15 Úvaly – Milovice 4:1 (2:1)
2. Ne 04.09. 10:30 Bakov – Úvaly 2:0
3. Ne 11.09. 10:15 Úvaly – Jirny 2:4 (1:3)
4. Ne 18.09. 10:15 Zeleneč – Úvaly 0:4 (0:3)
5. Ne 25.09. 10:15 Úvaly – Dlouhá Lhota 7:0 (3:0)
6. So 01.10. 10:15 B. Poděbrady – Úvaly 3:1 (2:1)
7. Ne 09.10. 10:15 Úvaly – Březno 5:0 (1:0)
8. Ne 16.10. 10:15 Úvaly – Bezno 9:3 (7:2)
9. So 22.10. 10:15 Benátky – Úvaly 2:0 (0:0)
10. Ne 30.10. 10:15 Úvaly – Semice 4:0 (2:0)
11. Ne 06.11. 10:15 Český Brod – Úvaly 5:2 (4:0)
12. Ne 13.11. 10:15 Úvaly – Lysá n.L. 1:4 (0:1)
13. So 19.11. 10:30 Dolní Bousov – Úvaly 1:3 (1:1)
 

Rozlosování Žáků – podzim 2011 – I.A třída
2. So 03.09. 10:00 Úvaly – Zruč nad Sázavou 4:3 (4:0)
3. Ne 11.09. 10:00 Týnec nad Sázavou – Úvaly 3:0
4. So 17.09. 10:00 Úvaly – Sedlčany 4:1 (1:1)
5. So 24.09. 10:00 Český Brod – Úvaly 4:0 (0:0)
1. St 28.09. 10:00 Mezno – Úvaly 9:2 (5:2)
6. So 01.10. 10:00 Úvaly – Votice 2:2 (0:1)
7. Ne 09.10. 10:00 Čerčany – Úvaly 5:1 (2:1)
8. So 15.10. 10:00 Mnichovice – Úvaly 0:4 (0:2)
9. So 22.10. 10:00 Úvaly – Mukařov 2:3
10. So 29.10. 10:00 Kostelec n. Č.l. – Úvaly 2:4 (2:3)
11. So 05.11. 10:00 Úvaly – Uhlířské Janovice 0:4 (0:1)
12. So 12.11. 10:00 Jesenice – Úvaly 1:2
13. So 19.11. 10:00 Úvaly – Kouřim 0:10 (0:5)
 

Rozlosování Přípravky – podzim 2011 – okresní soutěž odd.„C“
2. Ne 4.9. 17:00 Odolena Voda – Úvaly 4:4
1. Čt 8.9. 16:30 Úvaly – Jirny 5:1 (4:0)
3. So 10.9. 10:15 Úvaly – Brandýs nad Labem „A“ 1:6 (1:2)
4. So 17.9. 9:00 Veltěž „B“ – Úvaly 2:7 (0:6)
5. Ne 25.9. 14:00 Úvaly – Brandýs nad Labem „B“ 3:4 (2:3)
6. So 1.10. 10:30 Veltěž „A“ – Úvaly 1:2 (1:2)
7. Ne 9.10. 13:00 Úvaly – Zeleneč 2:1
8. Ne 16.10. 15:00 Hovorčovice – Úvaly 0:10
9. Ne 23.10 10:15 Úvaly – Klecany 5:3 (3:0)
10 .Ne 30.10. hlášenka Čelákovice – Úvaly 4:1 (2:0)
11. Ne 6.11. 10:15 Úvaly – Předboj 9:1 (5:0)
12. So 12.11. volno
13. Ne 20:11 10:15 Úvaly – Vyšehořovice


Rozlosování Minikopané – podzim 2011 – okresní soutěž
1.So 10.9. 14:00 Radošovice – Úvaly 1:8 (0:4)

2. So 17.9. volno
3. So 24.9. 10:15 Úvaly – Stránčice 8:1 (3:0)
4. So 1.10. hlášenka Říčany – Úvaly 1:4
5. So 1.10. Volno
6. So 8.10. 10:15 Úvaly – Jirny 0:1 (0:1)
7. So 15.10. Volno
8. So 22.10. 13:00 Úvaly – Světice 4:1 (1:0)
9. Ne 30.10. 13:00 Velké Popovice – Úvaly 0:6 (0:1)
10. So 5.11. Úvaly – Kunice 7:2 (3:0)

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 22.11.2017 0:09:02