SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM DIVIZE B

Rozlosování - 2017/2018

 

dekovacka-acko

 

ROZPIS PODZIM 2017–2018

KDY
DEN
Divize muži A
ČAS
 
Okresní přebor muži B
ČAS
 
Dorost 
ČAS
 
12.8.
SO
Kladno
10:15
V
           
13.8.
NE
                 
19.8
SO
Český Brod
17:00
D
           
20.8.
NE
                 
26.8.
SO
           
Kunice
10:15
D
27.8.
NE
Houstoň
17:00
V
Svojetice
17:00
D
     
30.8.
ST
           
Teplýšovice
17:30
D
2.9.
SO
Louny
17:00
D
Škvorec
17:00
 V
     
3.9.
NE
                 
9.9.
SO
Velvary
17:00
V
     
Radošovice
10:15
D
10.9.
NE
     
Hovorčovice
17:00
 D
     
16.9.
SO
Meteor
16:30
D
Vyžlovka
17:00
 V
     
17.9.
NE
           
Mukařov
10:15
V
23.9.
SO
Souš
16:30
V
     
Čerčany
10:15
D
24.9.
NE
     
Odolena Voda
16:30
D
     
28.9.
ČT
           
Nespeky
10:15
V
30.9.
SO
Motorlet
16:00
D
           
1.10.
NE
     
Zeleneč
16:00
V
Bílkovice
10:15
V
7.10.
SO
Chomutov
10:15
V
Šestajovice
16:00
 D
Týnec nad Sázavou
10:15
D
8.10. NE                  
14.10. SO Neratovice 10:15 V Kunice B 16:00 D Kostelec u Křížků 10:15 V
15.10. NE                  
21.10. SO Česká Lípa 15:30 D Kostelec u Křížků 15:30 V      
22.10. NE             Zeleneč 10:15 V
28.10. SO Hrobce 10:15 V       Sedlec – Prčice 10:15 D
29.10. NE       Radonice 14:30 D      
4.11. SO Tatran Rakovník 14:00 D Zápy B 14:00 V      
5.11. NE             Votice 10:15 V
11.11. SO Ostrá 14:00 V       Jesenice 10:15 D
12.11. NE       Senohraby 14:00 D      
18.11. SO Nový Bor 13:30 D Hrusice 13:30 V      
19.11. NE             Jílové  10:15 V

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (ročníky 2008 a 2007)
9.9.2017 SK Vyžlovka 9:00  
14.9.2017 Sibřina 17:00 přátelák
16.9.2017 FK Radošovice 13:00  
1.10.2017 SK Úvaly 9:00  
7.10.2017 TJ AERO Odolena Voda 10:00  
15.10.2017 FK Radošovice 13:00  
22.10.2017 Hrdlořezy – přátelák 9:30 přátelák
4.11.2017 SK Jirny 12:00  
   
http://www.ofspv-turnaje.eu/starsi-pripravky/podzim/skupina-c/
   
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (ročníky 2009 a 2010)
9.9.2017 FK Brandýs Boleslav A 10:00  
14.9.2017 Sibřina 17:00 přátelák
16.9.2017 TJ Liblice 9:00  
24.9.2017 Čechie Tuklaty 13:30  
1.10.2017 SK Union Čelákovice B 13:00  
7.10.2017 Sparta Čelákovice B 10:00  
21.10.2017 SK Úvaly 9:00  
   
http://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/podzim/skupina-g/
Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 21.11.2017 23:59:40