SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM DIVIZE B

Rozlosování - 2015/2016

Rozlosování A-mužstva – jaro 2016 – Divize B
16. St 30.03. 16:30 Úvaly – Litoměřice 5:2 (2:1) /informace/
17. So 19.03. 10:15 Lovosice – Úvaly 3:0 (1:0) /informace/
18. Ne 27.03. 15:00 Úvaly – Nymburk 1:0 NP (0:0) /informace/
19. So 02.04. 16:30 Souš – Úvaly 1:0 (0:0) /informace/
20. Ne 10.04. 16:30 Úvaly – Český Brod 2:3 NP (2:2) /informace/
21. Ne 17.04. 17:00 Úvaly – Libiš 3:2 NP (1:0) /informace/
22. So 23.04. 10:15 Meteor – Úvaly 2:0 (1:0) /informace/
23. Ne 01.05. 17:00 Úvaly – Louny 2:3 NP (2:2) /informace/
24. So 07.05. 17:00 Litvínov – Úvaly 1:0 NP (0:0) /informace/
25. Ne 15.05. 17:00 Úvaly – Tatran Rakovník 1:0 (0:0) /informace/
26. So 21.05. 17:00 Vilémov – Úvaly 0:4 (0:2) /informace/
27. Ne 29.05. 17:00 Úvaly – Chomutov 2:0 (1:0) /informace/
28. Ne 05.06. 10:00 Hor. Měcholupy – Úvaly 3:1 (0:1) /informace/
29. Ne 12.06. 17:00 Úvaly – Kladno 0:3 (0:3) /informace/
30. Ne 19.06. 17:00 Neratovice – Úvaly 3:4 NP (3:1) /informace/


 Rozlosování B-mužstva – jaro 2016 – Okresní přebor
16. So 26.03. 14:00 Louňovice – Úvaly B 3:1 (1:1) /informace/
17. Ne 03.04. 16:30 Úvaly B – Mukařov 3:1 (1:0) /informace/
18. Ne 10.04. 16:30 Dobřejovice – Úvaly B 0:3 (0:2) /informace/
19. So 16.04. 17:00 Vyžlovka – Úvaly B 0:6 (0:4) /informace/
20. Ne 24.04. 17:00 Úvaly B – Kunice B 3:4 /informace/
21. Pá 29.04. 20:00 Velké Popovice – Úvaly B 1:2 (1:0) /informace/
22. Ne 08.05. 17:00 Úvaly B – Hrusice 1:3 (0.0) /informace/
29. St 11.05. 17:30 Viktoria Sibřina – Úvaly B 0:0 (0:0) /informace/
23. So 14.05. 17:00 Radonice – Úvaly B 0:1 (0:0) /informace/
24. Ne 22.05. 17:00 Úvaly B – Stř. Skalice 4:0 (2:0) /informace/
25. So 28.05. 17:00 Zápy B – Úvaly B 2:4 (1:3) /informace/
30. St 01.06. 17:30 Úvaly B – Odolena Voda 2:1 (1:1) /informace/
26. Ne 05.06. 17:00 Úvaly B – Vyšehořovice 2:1 (0:1) /informace/
27. So 11.06. 17:00 Mnichovice – Úvaly B 3:1 (1:1) /informace/
28. Ne 19.06. 17:00 Úvaly B – Kostelec 3:2 (2:0) /informace/


Rozlosování A-mužstva – podzim 2015 – Divize B
1. So 08.08. 14:00  Litoměřice – Úvaly 2:1 (1:0) /informace/
2. Ne 16.08. 17:00  Úvaly – Lovosice 1:2 (0:1) /informace/
3. Ne 23.08. 17:00  Nymburk – Úvaly 3:2 (2:1) /informace/
4. Ne 30.08. 17:00  Úvaly – Souš 1:0 NP (0:0) /informace/
5. So 05.09. 17:00  Český Brod – Úvaly 9:3 (6:0) /informace/
6. So 12.09. 10:15  Libiš – Úvaly 2:0 (0:0) /informace/
7. Ne 20.09. 16:30  Úvaly – Meteor 2:1 NP (0:1) /informace/
8. Ne 27.09. 16:30  Louny  – Úvaly 2:3 (1:3) /informace/
9. Ne 04.10. 16:00  Úvaly – Litvínov 2:1 (0:0) /informace/
10. So 10.10. 14:00  Tn Rakovník – Úvaly 2:1 NP (1:1) /informace/
11. Ne 18.10. 15:30  Úvaly – Vilémov 2:0 (2:0) /informace/
12. So 24.10. 10:15  Chomutov – Úvaly 1:4 (0:1) /informace/
13. Ne 01.11. 14:00  Úvaly – Hor. Měcholupy 1:3 (1:1) /informace/
14. So 07.11. 10:15  SK Kladno – Úvaly 2:0 (0:0) /informace/
15. Ne 15.11. 13:30  Úvaly – Neratovice 5:2 (2:0) /informace/
  
 
Rozlosování B-mužstva – podzim 2015 – Okresní přebor

1. So 22.08. 17:00  Úvaly B – Louňovice 3:2 (2:0) /informace/
2. So 29.08. 17:00  Mukařov – Úvaly B 6:1 (4:0) /informace/
14. St 02.09. 17:30  Úvaly B – Viktoria Sibřina 4:0 (1:0) /informace/
3. So 05.09. 17:00  Úvaly B – Dobřejovice 2:2 (0:1) /informace/
4. So 12.09. 17:00  Úvaly B – Vyžlovka 2:2 (0:1) /informace/
5. Ne 20.09. 16:30  Kunice B – Úvaly B 4:1 (1:1) /informace/
6. So 26.09. 16:30  Úvaly B – Velké Popovice 2:1 (1:0) /informace/
7. So 03.10. 16:00  Hrusice – Úvaly B 1:1 (0:1) /informace/
8. So 10.10. 16:00  Úvaly B – Radonice 1:0 (0:0) /informace/
9. So 17.10. 15:30  Stř. Skalice – Úvaly B 2:1 (0:0) /informace/
10. So 24.10. 14:30  Úvaly B – Zápy B 0:5 (0:3) /informace/
15. St 28.10. 14:30  Odolena Voda – Úvaly B 5:0 (1:0) /informace/
11. So 31.10. 14:00  Vyšehořovice – Úvaly B 5:2 (4:1) /informace/
12. So 07.11. 14:00  Úvaly B – Mnichovice 5:0 (3:0) /informace/
13. So 14.11. 13:30  Kostelec – Úvaly B 5:1 (2:0) /informace/

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 21.9.2017 14:12:59