SK ÚVALY, FOTBALOVÝ TÝM DIVIZE B

Rozlosování - 2013/2014

Rozlosování A-mužstva – jaro 2014 – Divize B
16. Ne 09.03. 14:30    Úvaly – Neratovice-Byš. 0:1 (0:0) /informace/
17. So 15.03. 10:30    LoKo Chomutov – Úvaly 3:1 (2:0) /informace/
18. Ne 23.03. 15:00    Úvaly – Lovosice 1:2 (1:0) /informace/
19. Ne 30.03. 15:00    Úvaly – Aritma 0:2 (0:2) /informace/
20. So 05.04. 16:30    Český Brod – Úvaly 2:0 (2:0) /informace/
21. Ne 13.04. 16:30    Úvaly – Motorlet Praha 3:0 (0:0) /informace/
22. Ne 20.04. 10:15    Slavoj Vyšehrad – Úvaly 4:1 (2:1) /informace/
23. Ne 27.04. 17:00    Úvaly – Louňovice 0:2 (0:0) /informace/
24. So 03.05. 17:00    Nový Bor – Úvaly 2:3 (2:1) /informace/
25. Ne 11.05. 17:00    Úvaly – Litol 2:0 (1:0) /informace/
26. So 17.05. 10:15    Štětí – Úvaly 1:2 (0:0) /informace/
27. Ne 25.05. 17:00    Úvaly – SK Kladno 3:3 (2:2) /informace/
28. Ne 01.06. 17:00    FK Slavoj Žatec – Úvaly 1:1 (0:1) /informace/
29. Ne 08.06. 17:00    Úvaly – Baník Souš 1:3 (0:1) /informace/
30. Ne 15.06. 17:00    Brozany – Úvaly 0:0 (0:0) /informace/


Rozlosování B-mužstva – jaro 2014 – Okresní přebor
14. So 22.03. 15:00    SK Vyžlovka – Úvaly B 0:1 (0:0) /info/
15. Ne 30.03. 15:00    Úvaly B – Brandýs 0:4 (0:2) /info/
16. Ne 06.04. 16:30    Šestajovice – Úvaly B 2:1 (1:1) /info/
17. Pá 11.04. 20:00    Velké Popovice – Úvaly B 3:4 (1:3) /informace/
18. Ne 20.04. 17:00    Úvaly B – Viktoria Sibřina 0:1 (0:1) /informace/
19. So 26.04. 00:00    Mukařov – Úvaly B 3:2 (1:2) /informace/
20. Ne 04.05. 17:00    Úvaly B – Hrusice 3:0 (1:0) /informace/
21. So 10.05. 00:00    Radonice – Úvaly B 8:0 (2:0) /informace/
22. Út 03.06. 17:30    Úvaly B – Zápy B 0:3 (0:2) /informace/
23. So 24.05. 17:00    Pacov – Úvaly B 3:1 (0:1) /informace/
24. Ne 01.06. 17:00    Úvaly B – Strančice 3:0 – kontumace /informace/
25. So 07.06. 17:00    Nehvizdy – Úvaly B 4:0 /informace/
26. Ne 15.06. 17:00    Úvaly B – Mnichovice 1:4 (0.1) /informace/


Rozlosování Dorost – jaro 2014 – I.A třída sk. B
14. Ne 23.03. 10:15    Kosmonosy – Úvaly 4:1 (0:0)
15. Ne 30.03. 10:15    Úvaly – AFK Pečky 1:2 (1:0)
16. Ne 06.04. 10:15    H. Bučice – Úvaly 5:1 (1:1)
17. So 12.04. 10:15    Čelákovice – Úvaly 9:1 (4:0)
18. Ne 20.04. 10:15    Úvaly – Bezno 2:4 (1:2)
19. So 26.04. 10:15    Milovice – Úvaly 2:1 (1:1)
20. Ne 04.05. 10:15    Úvaly – Velim 0:7 (0:3)
21. So 10.05. 10:15    Litol – Úvaly 3:1 (3:1)
22. Ne 18.05. 10:15    Úvaly – Benátky /odloženo na ČT 5.6. 17:30/
23. Ne 25.05. 10:00    Jestřabí Lhota – Úvaly 6:0 (3:0)
24. Ne 01.06. 10:15    Úvaly – Městec Králové 3:2 (2:1)
25. So 07.06. 10:00    Lysá n.L. – Úvaly 1:1 (1:0)
26. Ne 15.06. 10:15    Úvaly – Záboří n. L. 13:0 (3:0)


Rozlosování A-mužstva – podzim 2013 – Divize B
1. Ne 11.08. 17:00  Neratovice-Byš. – Úvaly  4:1 (1:0) /info/
2. Ne 18.08. 17:00  Úvaly – LoKo Chomutov 1:0 (0:0)
3. So 24.08. 10:15  Lovosice – Úvaly 0:4 (0:0)
4. So 31.08. 10:15  Aritma – Úvaly 4:0 (2:0) /info/
 5.  Ne 08.09. 17:00  Úvaly – Český Brod 2:0 (2:0) /info/
6. So 14.09. 10:15  Motorlet Praha – Úvaly 1:1 (0:1) /info/
7. Ne 22.09. 16:30  Úvaly – Slavoj Vyšehrad 4:1 (1:1) /info/
8. Ne 29.09. 16:30  Louňovice – Úvaly 1:0 (0:0)
9. Ne 06.10. 16:00  Úvaly – Nový Bor 1:2 (0:1)
10. So 12.10. 16:00  Litol – Úvaly 1:0 (0:0)
11. Ne 20.10. 15:30  Úvaly – Štětí 4:0 (1:0)
12. So 26.10. 10:15  SK Kladno – Úvaly 0:0 (0:0)
13. Ne 03.11. 14:00  Úvaly – Slavoj Žatec 1:0 (0:0)
14. So 09.11. 14:00  TJ Baník Souš – Úvaly 2:1 (1:0)
15. Ne 17.11. 13:30  Úvaly – Brozany 1:1 (0:1)

Pohár České pošty:
1. So 27.7. 17:00 Úvaly – Zápy 0:0 (0:0) – 1:0 po pen
2. Út 27.8. 17:30 Úvaly – Mladá Boleslav 0:4 (0:2) /info/
 

Rozlosování B-mužstva – podzim 2013 – Okresní přebor
1. Ne 25.08. 17:00  Úvaly B – SK Vyžlovka 1:5 (0:3) /info/
2. So 31.08. 10:15    Brandýs – Úvaly B 4:0 (1:0) /info/
3. So 07.09. 17:00  Úvaly B – Šestajovice 4:2 (2:0) /info/
4. Ne 15.09. 17:00  Úvaly B – Velké Popovice /info/
5. So 21.09. 16:30    Viktoria Sibřina – Úvaly B 5:3 (1:2) /info/
6. So 28.09. 10:15  Úvaly B – Mukařov 2:0 (1:0) /info/
7. So 05.10. 16:30    Hrusice – Úvaly B 0:2 (0:0) /info/
8. Ne 13.10. 16:00  Úvaly B – Radonice 2:1 (1:1) /info/
9. Ne 20.10. 15:30    Zápy B – Úvaly B 4:0 (0:0) /info/
10. Ne 27.10. 14:30  Úvaly B – Pacov 7:1 (1:0) /info/
11. So 02.11. 14:00    Strančice – Úvaly B 2:5 (1:2) /info/
12. Ne 10.11. 14:00  Úvaly B – Nehvizdy 2:4 (2:2) /info/
13. So 16.11. 13:30    Mnichovice – Úvaly B   5:3 (3:1) /info/


Rozlosování Dorost – podzim 2013 – I.A třída sk. B
1. Ne 25.08. 10:15    Úvaly – Kosmonosy 0:7 (0:2)
2. Ne 01.09. 10:15    AFK Pečky – Úvaly 2:2 (2:2)
3. Ne 08.09. 10:15    Úvaly – H. Bučice 4:4 (2:0)
4. Ne 15.09. 10:15    Úvaly – Čelákovice 1:4 (0:2)
5. So 21.09. 10:30    Bezno – Úvaly 4:2 (1:1)
6. Ne 29.09. 10:15    Úvaly – Milovice 2:2 (1:1)
7. Ne 06.10. 10:15    Velim – Úvaly 6:0 (4:0)
8. Ne 13.10. 10:15    Úvaly – Litol 1:3 (1:0)
9. So 19.10. 10:15    Benátky – Úvaly 6:0
10. Ne 27.10. 10:15    Úvaly – Jestřabí Lhota 4:2 (1:1)
11. So 02.11. 10:15    Městec Králové – Úvaly 2:2 (2:1)
12. Ne 10.11. 10:15    Úvaly – Lysá n.L. 1:6 (1:2)
13. Ne 17.11. 10:15    Záboří n. L. – Úvaly 0:1 (0:1)

Všechna práva vyhrazena | SKUVALY.cz | info@skuvaly.cz | XHTML | CSS | 22.11.2017 0:03:57